Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » SOS! Emailbe kaptam értesítést...

SOS! Emailbe kaptam értesítést, hogy kizartak a felvételiből, mert nem fizettem be a díjat. Valakinek hasonló szitu?

Figyelt kérdés
SOS! Emailbe kaptam értesítést, hogy kizartak a felvételiből, mert nem fizettem be a díjat. Felhívtam az OH-t, mondták hogy holnap vagy hétfőn fizessem be, és akkor elbírálják. Mit jelent az hogy ELBÍRÁLJÁK? Még ma befizettem. Valakinek hasonló szitu?
2012. ápr. 27. 15:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Akkor ennyi, vége a dalnak. Jövőre majd figyelsz erre (is).
2012. ápr. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

az a szabály, hogy jelentkezési határidőig be kell fizetni a pénzt is:S De remélem, megoldódik a problémád.

Ha ez megnyugtat, osztálytársamat a hülye iskolatitkár miatt benevezték emelt matekra. De nála is mefgoldódott a dolog, pedig egy hete derült ki.

De hogy felejtetted el ennyire a jelentkezési díjat?:O

2012. ápr. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
milyen jelentkezési díj?:O
2012. ápr. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Küldj egy levelet az [link] -ra...

Elnézést kérsz, azzal, hogy azonnal utalod a pénzt amint csak lehetséges+hivatkozol arra, hogy a felvételed még nem eldöntött.

Ha jó fejek elfogadják.


Én 2009-ben nem tudtam befizetni, emlékeztettek, nem fizettem (akkor sem tudtam), végül a felvételi végigzajlott, az adott intézmény felvett. (Más lkérdés, hogy a végén nem kezdtem bele - ELTE jog. Sajnos a munkahelyem pont akkor szűnt meg, és napról-napra bizonytalan volt az anyagi helyzetem... :(


Idén egyértelműen szigorítottak (sztm. az előző évek tapasztalatai alapján nem ismernek könyörületet - ha csak nem könyörögsz tényleg).


Ha nem engednek, akkor nem tudsz mit csinálni, v. jövőre meggondolod, és időben észbe kapsz...


...vagy még pótfelvételin megpróbálod - költségtérítésesen, és csak bizonyos helyekre...

2012. ápr. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Miért nem fizettél eddig? Vagy nem tudtad, hogy a felvételi pénzbe kerül? Remélted, hogy fizetés nélkül is megúszhatod? Ha azt mondták, hogy elbírálják, akkor valószínű nem fognak kizárni, ellenben ha a saját hülyeséged miatt kerültél ilyen helyzetbe, akkor egyáltalán nem tudlak sajnálni. Nem azt mondom, hogy zárjanak ki, mert azt senki nem érdemli meg, de most legalább kicsit rástresszelsz és legközelebb talán előre fogsz gondolkodni...
2012. ápr. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
családi okokból nem tudtam fizetni, de erről nincs igazolásom, akkor semmisnek tekintik?
2012. ápr. 27. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!