Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Aki munka ( (kemény fárasztó,...

Aki munka ( (kemény fárasztó, nem diák, hanem rendszere komoly odafigyelést igénylő) konkrétan: logisztikában szállítmányozással foglalkozom) ) munka mellett sikeresen tud tanulni egyetemen, főiskolán, tanfolyamat, bárhol, annak mi a titka?

Figyelt kérdés

Nekem egyszerűen nem marad rá időm de elsősorban energiám.

Természetesen távoktatáson tanulok és elég komoly tanulási céljaim vannak,20-as éveim közepén vagyok és még komoly ambíciókkal...: diploma, nyelv stb. Magam tartom el, saját háztartás és hát még fiatal, vmennyi szórakozásra is nyilván vágyom, barátok, barátnő meg el nem tudom képzelni hogy férne egy komoly ebbe bele.Ehhez jön még a sport iránti vágy nyílván, imádok kondzini, az is min. heti három alkalom. Ez nem panaszáradat ha véletlen úgy jönne le, csak nem tudom, hogyan oszthatnám be jobban az időm. Valaki hasonló helyzetben, hogyan oldja meg sikeresen?



#távoktatás #munka + iskola
2012. ápr. 28. 11:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Sehogy. Szenvedek a sulival, a minimumra hajtok. Ez van sajna.
2012. ápr. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én suli mellett kezdtem el dolgozni. Nem volt éppen párom. Az átlagomat nagyon lerontottam, pedig rugalmasak voltak a munkahelyemen. Mérnöki szakon vagyok, egyszerűen rájöttem, hogy a kettő egyszerre maximum úgy működik, hogyha 2-esekkel csinálom végig a sulit. Gyakorlatilag reggeltől délutánig suli, aztán 8-9-ig meló, majd ha hazaértem még állhattam neki tanulni, évköziket írni. Fél évig csináltam így, de teljesen becsavarodtam tőle. Úgy éreztem szürke és sz*r az életem. Soha nem volt időm és energiám sem a barátaimra, a szórakozásról nem is álmodtam. Ha párom lett volna, valószínűleg az a kapcsolat is elég hamar befuccsolt volna. Egyszóval ha nem akarsz teljesen belefásulni, akkor eldöntöd, hogy melyikbe adsz bele 100%-ot és melyik az, aminél megelégszel 65-tel is. Így talán nem "döglesz" bele.
2012. ápr. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Asszem erre lehet azt írni, hogy pillanatkép egy átlagfiatal naplójából...csak van aki megoldja:(
2012. ápr. 28. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!