Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyire nehéz elvégezni a...

Mennyire nehéz elvégezni a BME-VBK vegyészmérnöki levelező szakot munka mellett? Illetve még az is érdekelne, hogy SE-GYTK mellett lehet-e dolgozni, vagy esélytelen?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy vegyészmérnökin melyek a keményebb tantárgyak, illetve, hogy lineáris algebrán milyen témakörök vannak. Továbbá, ha valaki tudna linkelni zh feladatsorokat, annak azt megköszönném.

2012. ápr. 28. 23:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Gytk mellett elég nehéz dolgozni rendesen a sok gyakorlat miatt, hát még ha előadásra is be akarsz menni...
2012. máj. 2. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor jól sejtettem, hogy nehéz melózni gytk mellett. Pedig jó lett volna.
2012. máj. 2. 10:20
 3/19 bensdorp ***** válasza:
57%
SE-GYTK-n az órarend kötöttsége miatt csak nagyon flexibilis munkaidőben, este, éjjel vagy hétvégén tudsz dolgozni kb. max. 20 órában, de akkor vagy az eredményes tanulmányokról vagy a magánéletről le kell mondanod.
2012. máj. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Értem, akkor tiszta lett számomra, hogy 25 évesen már nem nagyon lehet elkezdeni ezt a szakot, mert mellette nincs sok esély dolgozni is. köszi a segítséget!
2012. máj. 4. 10:09
 5/19 bensdorp ***** válasza:
73%
Vannak idősebb hallgatók (40 felett is), de őket a családjuk, szüleik vagy házastársuk tartja el egyetem alatt, vagy van egy jól működő vállalkozásuk, amivel nincs heti 10-20 óránál több dolguk.
2012. máj. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Hát sajnos én ezt nem engedhetem meg magamnak. :)
2012. máj. 4. 12:25
 7/19 anonim ***** válasza:
Szia! Én is 25 vagyok, és gondolkozom, hogy a BME-VBK vegyészmérnökire megyek levelező szakon jövőre. Én bementem ebben a félévben az elsőévesek óráira, és megkérdeztem egy-két embert, hogy mit gondolnak. Valaki azt mondta, hogy Veszprémben a vegyészmérnök nappali után neki ez sokkal jobb. Volt egy családos hölgy is. Neki nehéz, mert több gyereke van, de egyébként azt mondta, hogy ha még nincs valakinek családja, akkor sokkal könnyebb. Azt is mondták, hogy elég nehéz külön tanár nélkül elvégezni, mert ugye nem tudják leadni az összes anyagot, szóval elkötelezettnek kell lenni. Meg az is nehézség, hogy ez egy mérnöki szak, és igazság szerint a levelező tagozat nem ideális ahhoz, hogy el tudd végezni. Ott szerintem mindenkinek nyolcórás állása volt, de négyórás mellett tuti el lehet végezni. Én sem tudtam még eldönteni, hogy mi legyen, lehet, hogy ez a levelező mérnöki nem működik rendesen...
2012. máj. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Szia! Akkor te végül is ebben az évben jelentkeztél VBK-ra? Én úgy terveztem, hogy ha jelentkeznék erre a szakra, akkor is csak jövőre, mert pótjelentkezésen ez a szak soha nem volt meghirdetve. Tehát már esélyem sem lenne. Ha felvesznek, majd azért légyszi kommunikáljunk, hogy miylen, meg mennyire nehéz, és milyenek a tanárok, meg hasonlók, mert érdekelne a dolog. :) Amúgy melyik szakirányt nézted ki? Ha már választottál esetleg.
2012. máj. 5. 22:14
 9/19 anonim ***** válasza:
Én most a debreceni vegyészmérnökin vagyok, de a második félévében átkértem magam passzívra, mert annyira gagyi. Átjelentkezéssel gondoltam, hogy akkor jövőre ott folytatom, mert már benne vagyok a rendszerben. A szakirányokon még nem gondolkoztam, még én sem döntöttem véglegesre, hogy mi legyen.
2012. máj. 6. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Debrecenben is levelezőn csinálod? Nem tudom mi a feltétel, hogy átvegyenek levelezőn, de azt tudom, hogy nappalin legalább 4-es átlaggal kell rendelkezned, és két félévednek meg kell lennie, hogy átvegyenek.
2012. máj. 6. 09:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!