Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » BME Építőn várhatóan kb....

BME Építőn várhatóan kb. mennyi lesz a ponthatár idén?

Figyelt kérdés
tavaly volt 346.

2012. máj. 8. 13:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Emelkedni fog szerintem, de kevésbé mint azok, amik keretszámosak.


390-410 (420) körülre tippelem. én a GTK - nemzetközi gazdálkodásra jelentkeztem az múlt évben volt 437 körül... szerinted/szerintetek az mennyi lesz?:S

2012. máj. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ennyire nagyon fog emelkedni? szerintem a tied 455 körül lesz. de építőn létezik az, hogy 346-ról 390-re felemelik?! akkor tuti nem vesznek fel:/
2012. máj. 8. 14:31
 3/6 A kérdező kommentje:
én ilyen max. 10-15 pontos emelésekre számítok.
2012. máj. 8. 14:32
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez nagyban számít attól is, hogy mennyien jelentkeztek a képzésre, én is be...tam, mert annyira nyomták mindenhol, hogy műszaki pálya stb, most nagyon sokan jelentkeztek gépészmérnökire várhatóan megugrik a ponthatár ott is.
2012. máj. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hat bme-n a gepesz es gazdasagi vonalon lesz sok pontos emelkedes.. Szerintem..epiton meg az a helyzet hogy ott a nagyresze epiteszt jeloli elsonek es altalaban nem eleg oda a pont....szerintem max 15ot emelkedik
2012. máj. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
építészmérnök képzés nálam még játszik! :) de ha tavaly 382 volt nekem most 398 van hiába van 16 ponttal több csak reménykedhetek hátha alsó alatti alsó határral becsusszanok :( kikészülök ebben az 1 hónapban amíg kiderülnek a ponthatárok. :O
2012. jún. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!