Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 8. osztályosok! Ti még tanulto...

8. osztályosok! Ti még tanultok ilyenkor?

Figyelt kérdés
Úgy értem ilyenkor, a tanév vége felé, amikor már csak 1 hónap van a suliban ti ugyanúgy hajtotok, mint tanév közben? Mert én már elfáradtam, pedig jövőhéten tz-t írunk töriből, de semmi kedvem a tanuláshoz. Pedig alapvetően 4-es, 5-ös tanuló vagyok, és gimibe fogok menni, de ilyenkor már kinek van kedve tanulni? Legalábbis én így vagyok vele. Kíváncsi lennék, hogy más 8. osztályos tanulók hogy állnak ehhez a kérdéshez.
2012. máj. 13. 15:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Én mondjuk gimis vagyok, de nekem semmi kedvem tanulni, és már nem is nagyon tanulok. De van amiből muszáj tanulni, pl jövőhetén infó érettségi és magyar próbaérettségi. aztán június végén infó szóbeli. Ezeken kivül csak arra tanulok amik kellenek majd egyetemen (szerencsére semmiből nem állok bukásra)
2012. máj. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A te helyzeted azért már más. Az érettségi időszakban mindenki az érettségire tanul ;) Azért köszi a választ. És sok sikert!
2012. máj. 14. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!