Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Valami tanács középszintű...

Valami tanács középszintű földrajz érettségire?

Figyelt kérdés
Eddig semmit nem tanultam, csak 2 hónapja olvastam át az egész füzetet, majd megcsináltam egy írásbelit, ami 42% lett, azóta semmit :D

2012. máj. 13. 16:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
ismerkedj meg a térképeddel mit hol kell majd keresned, próbáld memorizálni a topográfiát és oldj előző évi feladatsorokat (ellenőrizd le és amit nem tudtál nézd át)
2012. máj. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Azt szeretném megkérdezni,hogy ha az 1.részt 0pontra írom meg,de a 2.része az írásbelinek 10%-os,akkor mehetek szóbelizni,nem?

Itt GYIK-on láttam 1 kommentet,ahol azt írta az illető,hogy topográfiás résznél is elkell érni a 10 v. 20%-ot.

Előre is köszi a válaszokat!

2012. máj. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

igen, sztem is el kellene érni vmennyi %-ot ott

10-20%-ot már csak összeszedünk ;) :DD

2012. máj. 14. 15:50
 4/15 anonim ***** válasza:
Együtt kell meglennie a 10%-nak a szóbelihez, tehát topográfia + 2. feladatrészben kell 10 pont. Ennyire nem bízol magadban? :O
2012. máj. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

de jó, nekem tuti meg lesz, most csináltam egy tavalyit és 62% lett

csak ez a válaszoló nem bízik :D

2012. máj. 14. 16:24
 6/15 anonim ***** válasza:

A föci alapjáraton nem számít nekem és csak most álltam neki tanulni.Társadalom földrajzot tudom,maradt a természetföldrajz könyv utsó 2 napra,így viszont nincs időm átnézni topográfiát.

2különbözőt állítotok,ki biztos az állításában?:D

2012. máj. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

a legegyszerűbb vackot nem tudom kiszámolni, segítenétek?:D


van néhány feladat a relatív páratartalommal meg tényleges páratartalommal. az valahogy nekem kimaradt. hogy kell megoldani?:D

2012. máj. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
topos: amióta itt kérdezősködsz megtanulhattad volna legalább a magyar topográfiát, ami 100% hogy lesz, és abból meglenne a tutid. ha rákeresel, hogy középfokú topográfiai követelmények, kihozza, hogy mi kell
2012. máj. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

én kikérem magamnak, már át is néztem, megvan minden kedves utolsó válaszoló, mert már megtanultam általánosban! :D

és már 2 feladatsort kitöltöttem a a kérdés kiírása óta, az egyik 62 a másik 64% lett! (:

2012. máj. 14. 19:25
 10/15 A kérdező kommentje:
18:57 azt én se tudom, nekem se ment
2012. máj. 14. 19:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!