Nem tudok dönteni, hogy érettségi után melyik technikus képzést válasszam, gépgyártástechnológiai technikus vagy CAD-CAM informatikus vagy mechatronikai technikus?

Figyelt kérdés
Örülnék ha olyan válaszokat kapnék melyiket miért vagy miért nem, nagyon sokat segítenétek.

2012. máj. 14. 17:47
 1/8 anonim válasza:

Gyere Kiskunhalasra, a II. Rákóczi Ferenc Szakközépiskolába Cad-CAM-re. ;)


( [link]

2012. máj. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az nekem a világ másik vége :)
2012. máj. 16. 18:27
 3/8 anonim válasza:
gépgyártástechnólógia egyértelműen. Egy színvonalas gépgyártástechnológia magába foglalja a CAD-CAM-et és a mechatronikát(részben). Hol laksz egyébként?
2012. máj. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Fejér megye
2012. máj. 24. 16:32
 5/8 anonim ***** válasza:
Csak nem Bánki Donát Gimnázium és Szakközépiskola? :D
2012. jún. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nem :D
2012. jún. 10. 13:19
 7/8 anonim válasza:

Én most végeztem Gépgyártástechnológiai technikusként, és én is ezt a szakmát ajánlom mivel szélesebb körben dolgozhatsz mint egy cad-cam informatikus. Nem mindegy természetesen hogy hol tanulod, mivel nekem tanítottak irányítástechnikát ( pneumatika, elektorpneumatika, plc programozás ) amit a mechatronikások is tanulnak nagyrészt.

Ha kérdésed van írj nyugodtan! :)

2012. jún. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, szélesebb körben dolgozhatok vele, mint ha CAD-CAM informatikusra mennék, de mivel a CAD-CAM informatikus az kimondottan CAD/CAM-re tanít, így valószínűsíthetőleg jobban/mélyebben megtanít tervezni, programozni. A gépgyártástechnológia pedig sokkal szélesebb körben mozog ezért felszínesebben tanulnám, igen belekap az anyag a CAD/CAM-be és a mechatronikába is, de nem olyan mélyen, mint egy CAD-CAM informatikus vagy mechatronikus. Ezért vagyok tanácstalan.
2012. jún. 17. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!