Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van értelme utolsó nap tanulni...

Van értelme utolsó nap tanulni, mondjuk érettségi előtti napon még tanulni?

Figyelt kérdés

Haverom most érettségizett, és azt mondta az érettségi előtti napon, amilyen tantárgyból érettségizett más nap, nem tanult semmit.

Azt mondja nincs értelme izgulni, meg az utolsó napot még tanulással tölteni.

Ez igaz?



2012. máj. 14. 11:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ha tudod az anyagot, akkor nem árt ha utolsó nap még átnézed. De ha nem tudod, akkor olymindegy...
2012. máj. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem még akkor is lehet értelme, ha nem tudod :D
2012. máj. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem van értelme. Egy csomó kisebb anyagrészt most nézek át a holnapi biosz érettségire. Mindenfélét megnézek, kiválasztást, növényeket stb. Ezek úgy is szoktak benne lenni. No nem most tanulom őket, csak megint átnézem, csinálok hozzájuk 1-2 feladatot és ilyenek. Szerintem igenis van értelme. Más nem, a lelkiismeretemet nyugtatja ;)
2012. máj. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!