Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen fakultációt vegyek?

Milyen fakultációt vegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok nem tudom eldönteni hogy jövőre milyen faktot vegyek fel és ebben kéne a véleményetek. Épitészként akarok tovább tanulni és ezért úgy gondoltam hogy matek-fizika, de mivel jövőre (most 10-es) le szeretném tudni az emelt angol érettségit, és ezért talán érdemes lenne inkább matek-angolt? Mert matekból biztos hogy emeltezek de fizikából nem, viszont nehéz a fizika.

2012. máj. 15. 19:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha nehéznek találod a fizikát, nem biztos, hogy az építészmérnöki neked való...
2012. máj. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Egyértelműen matek-fizika.


Emelt angol nem olyan nagy szám, egyedül is könnyedén fel tudsz készülni. Sőt, azt a 2 órát sokkal hasznosabban is töltethetnéd angol felkészüléssel.


A fizika pedig eléggé alap, hogy kelleni fog neked.

2012. máj. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A matek az nagyon jól megy, fizikából is ötös vagyok de valamiért pesszimista vagyok az érettségivel kapcsolatban ...
2012. máj. 15. 19:18
 4/8 A kérdező kommentje:

és ha jövőre matek-angol

és tizenkettedikben pedig matek-fizika ?

2012. máj. 15. 19:19
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát, fizika az amiben eléggé meg fog látszodni, hogy egy évig nem faktra jártál.


Mi például fizika fakton most fogjuk befejezni azt, amit jövőre kezdenek az alap fizikások.


Én semmiképpen nem ajánlom az angol fakultációt. Persze szerintem az egész angol tanítás is szinte semmit nem ér, tehát kicsit elfogult vagyok ebben a témában.

2012. máj. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen csak az baj hogy fizikából nem fogok emeltezni
2012. máj. 15. 19:31
 7/8 anonim ***** válasza:

Ettől még tanulhatod emelt szinten, abból nem lesz baj.


De neked kell döntened.

2012. máj. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
mindenképpen matek-fizika,hiszen az emelt szintű angol érettségit bele sem számítják a BMN-n...többletpontként.a felsőfoku nyelvvizsgát viszont igen...azt ajánlom
2012. máj. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!