Mit vegyek fel faktnak? Egyáltalán milyen munka lenne való nekem?

Figyelt kérdés

Most kell eldönteni h mit veszünk fel emeltre és nem nagyon tudom eldönteni.


A természet tudományos tantárgyak elég rosszul mennek Kémia, Fizika 2-es, a Biosz 3-as a Földrajz 4-es. A többinél kicsit jobb a helyzet, a Matek 3-as, a Magyar 4-es, a nyelvek (Angol, Olasz) és a Töri nagyon jól mennek úgyhogy azokból 5-ös vagyok. Szerintetek?


2012. febr. 27. 15:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Angolt, törit vedd fel, hiszen azokat szereted - az elmondottak alapján.
2012. febr. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia. Figyi egyáltalán nem baj, hogy most még nem tudsz dönteni. Ebben az esetben én azt javaslom neked, hogy olyan tárgyat vegyél fel, amiből amúgy is érettségizel ill. érdekel. Aztán még úgy is lehet faktot váltani, ha addigra kitalálod mit is szeretnél.

(Ahogy így elnézem a jegyeid én mondjuk egyik faktnak biztos az egyik nyelvet venném fel, lehet belőle még nyelvvizsga is és egy nyelvtudás mindig jól jön :))

2012. febr. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia. Ha nagyon szereted a Történelmet és az Angolt akkor simán elmehetsz mondjuk: tanárnak, régésznek, tolmácsnak ( persze ha tudsz is angolul). Esetleg idegenvezető. Ott tudsz érvényesülni történelem, angol téren is. Hiszen mesélned kell épületekről, helyekről és ezt akár külföldön is megteheted igen jó fizetését.
2012. febr. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!