Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Földrajz mellé milyen faktot...

Földrajz mellé milyen faktot érdemes felvenni?

Figyelt kérdés
Kitűnő vagyok történelemből,irodalomból és nyelvtanból,spanyolból és angolból 5ös vagyok simán, matekból és földrajzból is kitűnő vagyok.a biológia és a kémia 4es, bár semmit nem tanultam, majd jövőre jobban igyekszem. nagyon szeretem a földrajzot és érdekel is, szerintetek mit érdemes mellé felvenni? matek vagy angol? ezekre gondoltam de az is lehet hogy még egy természettudományos tantárgy lesz belőle. fizika csak jövőre lesz,így nem tudom megítélni,hogy az mennyire fog menni. szerintetek?
2012. máj. 15. 21:06
 1/3 anonim válasza:
Szerintem a matekot vedd fel mellé.
2012. máj. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy hová szeretnél továbbmenni. Vagy hogy legalább is mi érdekel, a geológia, vagy a gazdaság/természetföldrajz. Geológiához fizikát érdemes szerintem, a másikhoz meg igazából mindegy.
2012. máj. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
a meteorológus szakma érdekel
2012. máj. 22. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!