Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek van rá lehetőség,...

Szerintetek van rá lehetőség, hogy félévkor, vagy még tanévkezdés előtt olyan egyetemi szakra átvegyenek, ahova nem adtam a jelentkezést? Pár részlet lentebb.

Figyelt kérdés
Gyógytornász szakra beadtam Debrecenbe, de családi okok miatt úgy néz ki jobb lenne, ha Miskolcon maradnék. Ha a Miskolci Egyetemen elérem a ponthatárt gyógytornász szakon, van rá lehetőség hogy még tanévkezdés előtt átvegyenek? Vagy másnem félévkor?
2012. máj. 16. 17:27
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez az egyetemtől is függ. Én úgy tudom, átvenni nem igazán szoktak, de ahol keresztféléves az oktatás oda tudsz majd jelentkezni a második félévre. Ahova viszont most nem jelentkeztél, oda szerintem idén már nem mehetsz.

Szóval inkább félévkor, de csak ha van keresztfélév. Olyankor rendesen be kell adni a jelentkezési lapot, viszont jóval kevesebb szakon van ilyen.

Az hogy átvesznek-e azt kérdezd meg az egyetemtől, de nem valószínű, hiszen minden egyetem máshogy oktat.

2012. máj. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!