Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit tudtok ezekről az OKJ-s...

Mit tudtok ezekről az OKJ-s képzésekről? Hol tudok velük elhelyezkedni, mennyire keresettek az ilyen szakemberek?

Figyelt kérdés

Pénzügyi-számviteli ügyintéző

Marketing és reklámügyintéző

Logisztikai ügyintéző

Utazásügyintéző

Idegenforgalmi szakmenedzser

Reklámszervező szakmenedzser

Idegenvezető



2012. máj. 22. 23:39
 1/10 anonim válasza:
51%

Eláruljam?

Semmire sem jó,és nagyon nehéz letenni.

Semmit sem tanítanak ott,csupa időpazarlás.

Pénzügyire ne menj,az első félévben kiesett mindenki.

Inkább azt tanuld ki amihez tényleg kedved van pl cukrászat,gyógyszerész stb...

2012. máj. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Valami olyan szakmát szeretnék, amivel nem havi 80 ezret keresek. Cukrászat nem érdekel, a gyógyszerésznek meg értenie kell a kémiához, nekem meg lövésem sincs hozzá, soha nem is foglalkoztam vele, nem is szeretem.

Engem sajnos ezek érdekelnek.

2012. máj. 23. 00:10
 3/10 anonim válasza:
Én logisztikára járok a BKF Szakközépiskolába. Mondjuk nálunk felsőfokú oktatás van csak okj-s számmal van ellátva. Nem mondom, hogy könnyű de ha, figyelsz az előadásokon letudsz vizsgázni simán. A barátnőm szintén ide jár csak idegenforgalom szakra, neki is ez a véleménye... mondjuk nálunk az infot elég keményen kérik meg az idegen nyelvet. :)
2012. máj. 23. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Infót? Ajaj, az nem megy, és nem is szeretem. Mi lesz akkor így belőlem... :D Idegen nyelvvel nincs gond, az jól megy.
2012. máj. 23. 00:35
 5/10 anonim válasza:
Azt kihagytam, hogy 360 óra szakmai gyakorlatra küldenek el az 1,2 év között és ha jól teljesítesz a gyakorlati helyen akkor 90% esélyed van, hogy ott maradhatsz teljes állásban:) A kereset meg változó logisztikánál attól függ melyik ágára mész (hajózás, fuvarozás, légi szállítmányozás) meg, hogy mekkora céghez.. :)
2012. máj. 23. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Azt leírnád kérlek, hogy pontosan mivel is fogsz foglalkozni, ha sikerül a szakmában elhelyezkedned?
2012. máj. 23. 00:39
 7/10 anonim válasza:
Áruk A-pontból B-pontba való helyezése.. Akár, közúton, levegőbe, vagy vízen való szállítással. Van ahol beletartozik az áru csomagolása, összepakolás, legyártása. Vámeljárások elvégzése. Különböző okmányok lekérése. Elszámolások...
2012. máj. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Jól kereső állást lehet vele szerezni?
2012. máj. 28. 17:45
 9/10 anonim válasza:
ha angolos vagy diákmunkán (gyakorlaton) is kereshetsz 800-1500 ft/óra
2012. jún. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Váó! Az nagyon jó! És ha németül tudok csak? Van középfokú nyelvvizsgám, emelt érettségim... Angolul is tanultam 2 évig, de csak második idegennyelvként az iskolában, szóval nem csak mi, a tanár sem fektetett bele túl sok energiát :) Alap dolgokat tudok csak, de persze szeretném majd folytatni az angol tanulást.
2012. jún. 7. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!