Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek 340 ponttal van...

Szerintetek 340 ponttal van esélyem felvételt nyerni felsőfokó szakképzésre? (BGF)

Figyelt kérdés
Tavaly 250-256 volt a felvételi pont, ahová most jelentkeztem,de most ki tudja...

2012. máj. 23. 22:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
simán
2012. máj. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is
2012. máj. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze.
2012. máj. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
igen, én is ugyanígy voltam tavaly, csak én TTIK-s szakot jelöltem, elötte 260 körül volt, emelkedett 280-ra, de még így se voltam veszélybe, mert több, mint 300 pontom volt
2012. máj. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
én is BGF-re jelentkeztem felsőfokú szakképzésre, lesz kb 330-340 pontom, de elég rendesen parázok, hogy nem fognak felvenni..:S
2012. máj. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Elég nehéz megmondani, nem mondanám, hogy biztosan. Jelenleg a gazdasági fsz létszámot is rendesen csökkentették és nekem pl rengeteg ismerősöm van, akik alapképzésre akartak menni, de mivel ott ugye a legtöbb szak támogatása megszűnt, inkább mennek fsz-re. Tippem szerint komoly pontszámok lesznek, de természetesen van rendesen esélyed. :) Sok sikert!
2012. máj. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
73%
SIMÁN felvesznek. Amúgy csak a külsősök hiszik, hogy BGF annyira tuti...
2012. máj. 27. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
3 Fsz-re adtam le, szal remélem így talán vmelyik összejön :D
2012. máj. 27. 10:39
 9/13 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, hogy mennyire éri meg FSZ-re menni :)... én pl azon vagyok, csak szakközépiskolás keretek közt. Te ilyet nem találtál? mMert igy nem menne az államilag támogatott éveidből, plusz tanulóként több mindent csinálhasz (pl ingyen érettségi meg ilyenek, ha esetleg máshová is szeretnél mé menni). Ha jól tudom ez az utolsó év, hogy az FSZ képzéseket lehet tanulóként is tanulni, nem csak egyetemen ... ha nem venneének ki mindenképpen használd ki :) (ha van persze az a szak máshol is)... Mi pl itt a bkf-en (BKF-SZKI) ugyan azt tanuljuk, amit az FSZ-ek, annyi különbséggel, hogy ők az egyetemen vannak gyakorlati órákon is, mi pedig a szakközepes épületben. Én pl. örülök, hogy semi ilyet nem jelöltem meg egyetemen mert semmi értelme x), sima okj-s szinten folyik az oktatás, erre elpocsékolni az éveket nem érdemes :). Remélem segitettem valamicskét :).
2012. máj. 31. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Óriási különbség van a középsulis FSZ között, és a BGF-es FSZ között! BGF-en ugyan olyan oktatásban veszel részt mint a BA szakon, és elég nehéz, az anyag is majdnem ugyaz. Elvárások is ugyanazok. Sokkal többet ér, mintha egy középsuliban végzed el... ( hiába van mondjuk keszthelyen a BGF-nek kihelyezett kara, semmit nem ér)
2012. máj. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!