Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Megéri elvégezni a jogi...

Megéri elvégezni a jogi egyetemet?

Figyelt kérdés
tapasztalatokat varok!
2012. máj. 24. 07:53
 1/5 Napéjegyenlőség válasza:
Neked biztos, hogy nem.
2012. máj. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Naa ne legyél szívtelen vele :) Bár tény: ha felmerül benned az hogy megéri-e... Akkor téged inkább a pénz érdekel. Így pedig igazat kell hogy adjak az előttem hozzászólónak.

Én történelem tanár szeretnék lenni de mivel nincs pénz hogy tanuljak, így csak fizikai munkát tudok végezni és a sulira csak várni, háááátha!


Tapasztalatokból szerintem nem fogod tudni eldönteni hogy megéri-e. Nekem a történelem tanáraim (volt pár xD) azt mondták hogy nem érte meg hogy ezt tanulták, de mivel ezt szerették volna csinálni, így elvégezték az egyetemet.


Először gondold végig hogy mi a fontosabb: a pénz vagy hogy azt csináld amit szeretnél. Ha biztos vagy benne, akkor tudni fogod hogy megéri-e. Ha jól választasz és jól is csinálod később az elvégzett szakot, akkor 100%-ig megéri. :)

2012. máj. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

nem a pénz érdekelt, csak max a megélhetés... itt az oldalon sokat olvastam már arról, hogy nem sokat ér, nem fogok munkát kapni ilyesmi... De utálom már, hogy mint az első hozzászóló csak keménykedni tudnak...

Nem tudom melyik irányba szakosodjak, és reméltem h találok itt 1-2 embert, aki egy kicsit is benne van...

Egyébként azért mert valakit érdekel a jog, nem feltétlen azt jelenti hogy csak a pénz érdekli. Egy ideje már ügyvéd szeretnék lenni, de nem is akarok 9 évig tanulni azért, hogy utána egy 30 éves munkanélküli legyek..

2012. máj. 30. 23:39
 4/5 anonim válasza:
Igen, értem. Szerintem minden téren nagy a telítettség. Ha mindenhol szerelők, tanárok, orvosok... Nehéz így is úgy is elhelyezkedni :( mennyi időd van még az egyetemig?
2012. máj. 31. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
11.es vagyok
2012. jún. 3. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!