Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 31 éves vagyok. Ügyvéd, két...

31 éves vagyok. Ügyvéd, két nyelvvizsgám van. Érdekelne az orvosi kar, általános szinten, szakosodás nélkül. Van-e olyan, aki esetleg munka mellett próbálkozott elvégezni az orvosi egyetemet?

Figyelt kérdés
2011. máj. 25. 11:08
 1/9 orsii3 válasza:
Nem hallottam még ilyenről, szerintem ez igen nehézkes lehet, hiszen nemcsak sokat kell tanulni, hanem sok gyakorlatra van szükség, ami miatt muszály bejárni az órákra...mondjukha nincs családod, rugalmas a munkaidőd, akkor talán sikerülhet...minden jót!
2011. máj. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszi :)
2011. máj. 25. 12:12
 3/9 anonim ***** válasza:
27%

Orvosit nem lehet munka mellett csinálni szerencsére. Reggel nyolctól tízig előadások vannak, ezeket többé-kevésbé el lehet lógni. Tíztől kettő-négyig gyakorlatok, ezekről nem lehet hiányozni. Kettőtől pedig általában fakultatív, elektív kurzusok vannak, előfordul, hogy este hétig a suliban vagyunk. Továbbá minimum négy napon tanítás van, de inkább az öt a jellemző.

Az viszont érdekelne, hogy te, mint a sötét oldal képviselője, mit kezdenél az orvosi diplomával. Habár az tény, hogy műhibaperek esetén nagy előnyben lennél.

2011. máj. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Érdekel...egyelőre csak gondolkodom róla...és valóban javítaná az esélyeimet bizonyos jogterületeken.
2011. máj. 25. 12:37
 5/9 anonim ***** válasza:
Azt jobb ha tudod, hogy minimum tizenkét millió forint a tandíj.
2011. máj. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm igen, ennek már utánanéztem...szerencsére olyan egyetemet végeztem, hogy még jár nekem állami finanszírozás.
2011. máj. 25. 12:47
 7/9 anonim ***** válasza:
54%

Lehetetlen...Még úgy is nagyon nehéz, ha nem dolgozol...

És mivel 10 féléved már elment, már csak 4 állami féléved maradt, a többi minimum 8at magadnak kell állnod!

Orvosin nemhiába nincs levelező szak, gondolj csak bele!

2011. máj. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat...
2011. máj. 25. 20:39
 9/9 anonim ***** válasza:
50%
Műhibaperekre akarsz szakosodni? Vagy miért érdekel?
2012. jún. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!