Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van köztétek itt olyan aki...

Van köztétek itt olyan aki borász, vagy az akar lenni?

Figyelt kérdés
Minden álmom,hogy az legyek,még nem érettségiztem le és tudni szeretnél milyen is lehet ezt kitanulni

2012. máj. 25. 07:22
 1/3 anonim ***** válasza:

A barátnőm borász.

Miután évekig nem tudott ezzel elhelyezkedni, most a Tesco-ban pénztáros.

Évente többszáz borász végez az iskolákban. Szerinted hova kell ennyi?

2012. máj. 25. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem gondolom,hogy több mint a kozmetika,fodrász tanuló. esetleg mire én odakerülök jobb lesz,bízom benne.
2012. máj. 25. 08:05
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom. Borász csak pincészetekbe, nagyon nívós vendéglőkbe kell. És általában lassan cserélődnek.

Mellesleg ha fel is vesznek valakit, akkor nagy szakmai tapasztalatot kérnek. Nem vesznek fel senkit "utcáról".

Nehéz bekerülni ebbe a körbe.

Nem elkeseríteni akarlak. Csak tudod, amikor az ember fiatal, és pályát választ, akkor azt tartja szem előtt, hogy mi szeretne lenni. Azt már kevésbé, hogy van-e rá igény.

Nem csak a barátnőm a példa erre, hanem az évfolyamtársai is. Egy sem (!) borászként dolgozik.

2012. máj. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!