Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Az Óbudai Egyetem villamosmérn...

Az Óbudai Egyetem villamosmérnöki szaka milyen nehéz munka mellett? Mik a nehezebb tárgyak? (fontos)

Figyelt kérdés
Próbáltam választ találni a kérdésemre ezen az oldalon, de nem igazán találtam semmi kimerítőt. Ezért nagyon érdekelne azok válasza, akik levelezőn járnak erre a szakra. Mi a véleményetek róla, milyenek a tanárok, mik a húzós tantárgyak, mennyit kell tanulni a vizsgákra és amúgy félév közben, melyik napokon kell bejárni és így tovább. Köszi a segítséget mindenki!

2012. máj. 26. 15:51
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
egy ostoba ismerősöm aki kb minden disz-el rendelkezik oda jár uh annyira nem lehet nahéz
2012. máj. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ő is levelezőre jár? Gondolom a disz az diszlexia vagy ilyesmi akar lenni. :)
2012. máj. 26. 17:32
 3/8 anonim ***** válasza:
igen, meg discalculia...ő nappalis, de szörnyen ostoba, uh levelezőn is simán elvégezheted sztem
2012. máj. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Oké, köszi a segítséget!
2012. máj. 26. 17:53
 5/8 A kérdező kommentje:
Még valaki, tudna tapasztalatokat mondani, milyen a szak mennyire durvák az elvárások?
2012. máj. 30. 19:37
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy villamosmérnöki szak nem SZABAD hogy egyszerű legyen, elképzelni nem tudom. Vagy ha egyszerű akkor szart sem ér. Én BME-re járok, itt nagyon nehéz a villamosmérnöki, nem hiszem hogy az óbudain annyival könnyebb lenne, ugyanazt nekik is meg kell tanulniuk. Van biztos amit kevésbé mélyen tanulnak mint mi, de van amit meg tutira mélyebben, úgyhogy szerintem a befektetett munka nem kevesebb...munka mellett 7 félév alatt esélytelen (sokaknak csak ez a dolguk és nem megy 7 félév alat..)
2012. jún. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Azt sejtettem, hogy BME-VIK nehezebb az ÓE-KVK-nál nappalin. ÓE-hez volt már szerencsém ezen a szakon, nappalin, de engem most a levelező szak érdekelt, hogy az mennyire nehéz, és mennyire sokat kell tanulni a vizsgákra, meg év közben. BME-n sajnos nincs levelező villamosmérnöki Bsc. Ha lenne, oda jelentkeznék. Minden esetre köszönöm a választ!
2012. jún. 18. 13:28
 8/8 anonim ***** válasza:
Tavaly sikerült felvennem egy levelezős kurzust, amit nem is lehetett volna (azt mondták...) de teljesítettem. A tárgy szabadon választható félévközi jegyes volt, és 3 hetente volt megtartva 1h40m. Felért egy vizsgás tárggyal... A tanár megmondta miből kell tanulni, órán amit elmondott vagy megértetted vagy nem. Nem volt idő kérdezgetni tőle. Hát nem tudom, h. pl. a matek I. és villanytan I.-et hogy szándékozod levelezőn elsajátítani munka mellett... Vannak letölthető videóanyagok, de sokkal többet ér ha pl. bemész Szini tanárnő órájára villanytanból és vagy összeültök évfolyamtársakkal gyakorolni. Igen, mert fontos a közösségek kialakítása, ami nappalin is nehéz nem hogy még levelezőn... Teheted azt, hogy levelezőre jeleentkezel, de bejársz a nappalis órákra, aztán a számonkéréseket meg levelezőn írod meg. Úgy hallottam a levelezős számonkérések egyszerűbbek. A 2. féléved tele lesz laborokkal ott nem tudom hogy működik...
2012. aug. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!