Mihez kezdjek? Nemtudom eldönteni, hogy mi legyek! Tudom, hogy ez egy nehéz döntés mert ez meghatározza az életemet és ezért nehéz döntenem!

Figyelt kérdés

Amúgy sportosztályba járok,de igazából annyira nemvagyok jó hogy tesitanár legyek. kedvenc tantárgyaim: történelem szinte csak ötöseim vannak különösebb nehézség nélkül megtudom tanulni,irodalom 4-5-ös vagyok, Földrajz most idén ugyan nincs de mindig 5-ös voltam belőle+ biológia is ugyanez,Angolból elég jó vagyok,de most elkezdek németül is tanulni. Ami egyáltalán nem érdekel Matek 2-es vagyok,Fizika szintén. Kémia szintén 2-es meg Nyelvtan bár abból 3-as leszek. Ami még érdekel aza sport,politika,emberek helyzete,mezőgazdasági munkákban nemvagyok az igazi :D Ja még annyi hogy jövőre közép német fakultációt választottam,tehát 11.dikbe fogok menni

16/F


2012. máj. 26. 19:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi féle képpen ne menj olyan helyre ahol nagyon kell a matek. Ha jó vagy töriből és magyarból és a politikát szereted akkor a politológia biztos tetszene neked.
2012. máj. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
És melyik egyetem adja a legjobb szakképesítést politológiából? El lehet helyezkedni?
2012. máj. 26. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!