Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Olyan Főiskolára lenne szükség...

Olyan Főiskolára lenne szükségem ahol a "Visual Effect-eket" tanítanak?

Figyelt kérdés
Lehet nem teljesen egyértelmű a kérdésem szóval itt kifejtem egy kicsit bővebben. Olyan iskolára lenne szükségem ahol, Visual Effect-ekel foglalkoznak komolyabban, suli címszó alatt, és ha csak magán suli van ilyen akkor az mellé milyen főiskola és milyen egyetem lenne alkalmas. Válaszaitokat előre is köszönöm.

2012. máj. 29. 19:00
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

hang- fény- látványtechnikusra gondolsz?okj-n van

mellé valami programozó lenne jó

2012. máj. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
igen valami olyasmire gondoltam. Ugye mert nézegettem ilyen komolyabb studiokbana hol filmek készülnek hogy milyen programokat használnak, ugye olyat lehet Magyarországon is lerakni hogy teljesen meg tanítanak használatára és vele kapcsolatos dolgokra effectek használtaára fények elhelyezésére modellezésre stb stb.
2012. máj. 29. 19:55
 3/23 A kérdező kommentje:
és hoyg ez tudom pénzes magán suli de ez mellé milyen főiskola lenne értelmes. ez az előző hozzá szólásomhoz megy csak véletlenül elküldtem.
2012. máj. 29. 19:57
 4/23 anonim ***** válasza:

[link]


én programoást tanulnék mellé

2012. máj. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
megnéztem a sulit egész jónak tűnik, mindjárt úgy is meg van az érettségi. És ez az iskola OKJ-s?
2012. máj. 29. 20:55
 6/23 anonim ***** válasza:
igen az, de szólok, ha nincs ismeretséged a szakmában, itthon nagyon nehéz vele elhelyezkedni:(
2012. máj. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Nem teljesen Magyarországon kívánnék utána elhelyezkedni. Egy két dolgot nem értek, szóval érettségi után beiratkozok ebbe az iskolába "Mozgóképi animációkészítő" szakra, de akkor ez csak egy ilyen plusz képzésnek fele meg igaz ? szal ez után lehet mennem még főiskolára. Meg azt írjak első képzés ingyenes vagy valami hasonló, magyarán szólva mivel még nem jártam abba az iskolában így az ingyenes lenne ?
2012. máj. 29. 21:14
 8/23 anonim ***** válasza:
az első okj ingyenes, csak néhány van ami nem. ezzel szakmát kapsz. igen, utána mehetsz ingyen egyetemre, de még1 okjra sulitól függetlenül csak fizetőre
2012. máj. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Értem értem, akkor még egy utolsó kérdés, hogy még pancserebbek tűnjek. Talán tudnál mondani valami erre szakirányosított Főiskolát ? válaszaidat meg köszönöm szépen.
2012. máj. 29. 21:33
 10/23 anonim ***** válasza:

igen, az ELTE-n és a ZSKF-n is van filmes szak a BTK-n.

Az ELTE keményebb (nevelőanyám mind2 helyen tanít)

2012. máj. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!