Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Olyan Főiskolára lenne szükség...

Olyan Főiskolára lenne szükségem ahol a "Visual Effect-eket" tanítanak?

Figyelt kérdés
Lehet nem teljesen egyértelmű a kérdésem szóval itt kifejtem egy kicsit bővebben. Olyan iskolára lenne szükségem ahol, Visual Effect-ekel foglalkoznak komolyabban, suli címszó alatt, és ha csak magán suli van ilyen akkor az mellé milyen főiskola és milyen egyetem lenne alkalmas. Válaszaitokat előre is köszönöm.

2012. máj. 29. 19:00
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszaidat úgy tűnik tudtál segíteni, még egyszer köszönöm.
2012. máj. 30. 15:22
 12/23 A kérdező kommentje:
Még egy kérdés, miért pont programozást tanuljak ez a szakma mellé ? Mármint így lesőre nem értem az összefüggést, használok Maya-t meg Houdini-t akkor a programozás miben tudna segíteni ? Válaszodat köszönöm.
2012. jún. 3. 18:27
 13/23 anonim ***** válasza:
a legtöbb ilyen program gépről megy, így nem árt ha vágod a gépeket, plusz ha tudsz rajta változtatni, az külön előny, hát még ha esetleg sajátot írsz..
2012. jún. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Na, így már egy kicsit jobban értem, csak az a gond, hogy a programozás annyira nem érdekel, nem köt le úgy isten igazából. A filmes szakok amiket említettél az már egy fokkal jobban. Akkor egy iszonyatosan amatőr kérdés, mert ebben a mai közoktatásban nem vagyok nagyon otthon. Ahhoz, hogy felvegyenek valamik filmes szakra, milyen átlag szükségeltetik, vagy pontosan ez hogy működik ? Még egyszer bocsi az amatőr kérdésekért.
2012. jún. 3. 21:01
 15/23 anonim ***** válasza:
érettségi, az átlagra nem tudok mit mondani, a pontok számítanak, amik minden évben számítanak. rákeresel, hogy ponthatár 2011 és kiadja a tavalyit, az idei még nincs meg, s a felvi.hu-n van pontkalkulátor, ott tudsz számolni, hogy kb milyen átlag vagy érettségi kell hozzá
2012. jún. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod, ez most tényleg sokat segített.
2012. jún. 3. 22:36
 17/23 anonim ***** válasza:
nincs mit:) örülök, hogy segítettem
2012. jún. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Több olyan segítőkész embere kellene mint Te :)
2012. jún. 3. 22:52
 19/23 anonim ***** válasza:
köszönöm:)
2012. jún. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Meg még gy ilyen primitív kérdés, hogy egy 390 pont az relatív mennyinek felel meg, sok, kevés átlagos ?
2012. jún. 4. 22:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!