Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan tevődik össze az emelt...

Hogyan tevődik össze az emelt szintű biológia érettségi pontszámítása? Mennyit kell teljesíteni?

Figyelt kérdés
Mennyit kell teljesíteni írásbelinél, hogy mehessen valaki szóbelizni?Illetve szóbelivel hány százalékot lehet javítani, ha max pontos?
2012. máj. 30. 10:38
 1/3 A kérdező kommentje:
és ha valaki megbukik, akkor lehet valami javítót tenni? vagy hogy van ez?
2012. máj. 30. 10:40
 2/3 anonim ***** válasza:

Vki miért megy emelt érettségire, ha az is kétséges, hogy mehet szóbelizni, mert annyira szarul sikerül?


100 pont az írásbeli, 50 pont a szóbeli, lehet számolgatni.

Szóbelire pedig 10%-tól lehet menni tudtommal.

2012. máj. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ.

azért indultam neki, mert jó esélyeket láttam arra, hogy sokkkal jobban sikerüljön. Az eddigiek, amiket itthon oldottam meg, biztatóbbnak tűntek. Egyébként nem tudom, hogy sikerült, nem néztem meg a megoldókulcsot, de kíváncsi voltam a legrosszabb eshetőség kimenetelére.

2012. máj. 30. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!