Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek mennyire nehéz...

Szerintetek mennyire nehéz egy 60%-os emelt biológia érettségit írni?

Figyelt kérdés
És ti hogy álltok a tanulással?? Mert én nagyon élek a keddtől.

2012. máj. 13. 19:42
 1/8 anonim ***** válasza:

Én eddig 2 feladatsort csináltam és mindkettő 60 % lett. Nem tudom így hogy fogok holnap 70-75-öt produkálni. Feladatgyűjteményből sok feladatot csináltam, inkább arra fektettem a hangsúlyt. Így -bár sokat készültem - úgy hiszem, vannak akik többet tanultak, viszont kevesebb feladatot csináltak. Meglátjuk. Most még amit lehet átnézek, nálam az utolsó pillanatban tanulás nagyon sokat ér. Pl 1 nap alatt simán megtanulom az ökológiát, ami minden évben van az érettségiben.


Sok szerencsét mindannyiunknak :)

2012. máj. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Öregem, ne már... én tegnapelőtt "tanultam meg" a biokémiát, tegnap az emberi szervezetet, ma fogom a növény-állattant és az egész ökológiát.

Rólam ráadásul mindenki azt hiszi, hogy kenem-vágom az anyagot, mert szakértő fejet vágok az órákon xD, holott lófütyit se tudok.

Igaz, hogy egész évben jártam előkészítőre, de soha nem tanultam rá, csak egyszer átolvastam előtte 2-3 órával az aktuális anyagrészt.

Állj hozzá kellő önbizalommal, hidd el, hogy flottul fog menni.

NEVER, NEVER, NEVER, NEVER, NEVER GIVE UP!

2012. máj. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Jah, és sok szerencsét minden kedves sorstársamnak holnap, az arénában. Küzdelem életre-halálra, csak egy kerülhet ki győztesen, győzzön a legeslegjobb!

(Ne verjétek már úgy oda magatokat félelmetekben, ez csak egy kib@szott érettségi.)

2012. máj. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
hoppá, utóbbit egy másik topicba szántam, sorry, de egy kicsit ide is illik :)
2012. máj. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
hát volt okod rettegni :/
2012. máj. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nektek hogy ment?? Sztem iszonyatosan nehéz volt. Örülök ha nem bukok meg :( Nektek is ilyen nehéz volt vagy csak én éreztem így??
2012. máj. 15. 15:38
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
sztem is nehéz volt, pedig én tanultam (és !tudtam!) is rá... a növényanyagcsere besorolós kis f@szságnál csak néztem és bambán pislogtam xD
2012. máj. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nagyon nehéz volt... azért akik összeállítják azok néha úgy az eszüket is használhatnák, ugyanis az emelten érettségizők nagy része egészségügyi/orvosi irányba megy tovább, így az lenne a logikus, ha több ember és kevesebb gaz meg ökológia lenne. Csak sajnos engem senki nem kérdezett, úgyhogy kénytelen vagyok beletörődni, hogy ugrott az orvosi :(
2012. máj. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!