Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Iskolával kapcsolatos kérdések...

Iskolával kapcsolatos kérdések, valaki segítene?

Figyelt kérdés

most vagyok 13-os(2éves technikusin ez az első évem,érettségim már megvan) de ez az év nem lesz meg és ennyi tantárgyból nem is akarok pótvizsgázni(sajnos nagyon elszúrtam :S)

osztályfőnököm kérte a bizonyítványt,mi lesz ha nem adom oda időben? nem kerül bele vagy micsoda?mármint ez az év akkor is belekerül ha megbuktam és újra kell kezdenem?


egy másik suliba akarok átmenni(bánki,most pécs antalos vagyok) akkor ott is ugyan úgy kell eljárnom? minél hamarabb viszem be az orvosi igazolást meg a jelentkezési lapot annál hamarabb vesznek fel arra a szakra amelyikre én akarom?


2012. máj. 31. 00:56
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!