Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 16 éves lány vagyok. Segítségr...

16 éves lány vagyok. Segítségre, tanácsokra lenne szükségem. Tanulással, iskolával, továbbtanulással, állással, családdal, szerelemmel, párkapcsolattal, életmóddal kapcsolatos dolgokban. Lenne valaki aki segítene nekem, mindezekben?

Figyelt kérdés

Köszönööm Szépen, előre is!

És koromhoz képest érett vagyok, mind gondolkozásba, és alkatilag.. :-)


2011. nov. 9. 17:21
 1/3 anonim ***** válasza:
ide le mi a problémád aztán szerintem ír aki tud segíteni :D így látatlanba nehéz.
2011. nov. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
No, ha mindezekkel kapcsolatban vannak problémáid, én az olvasást ajánlom. Szépirodalomra gondoltam nem ponyvára. Többre mész vele, mint a neten a sok okossal.
2011. nov. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Végezd el a HHK-t (egyetem), utána azonnal lesz munkád, később akár szerelmed is. Addig is tervezz egy vállalkozást.
2021. okt. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!