Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Magyarországon OKJ-s képzettsé...

Magyarországon OKJ-s képzettséggel vagy dimplomával ér többet az ember? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Úgyértem munkahely/kereset szempontjából.
2009. júl. 1. 00:56
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja igen és itt a főiskolai diplomára gondolok nem az egyetemire.
2009. júl. 1. 00:58
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
diplomával.... nem is értem hogy merült fel a kérdés.... az OKJ-s képzésen megszerzett papír=0.
2009. júl. 1. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

3 diplomám van, de az OKJ-s papírommal dolgozom....


Egy jó OKJ-s szakma (logisztikai ügyintéző, vámügyintéző, valutaváltó...stb) sokszor többet ér, mint a diploma, mert ma diplomásként nagyon nehéz elhelyezkedni.

2009. júl. 1. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is OKJ-s képzettségem van, gyorsan találtam munkát, stabilan dolgozom ugyanott négy éve. Többet ér, mint egy kommunikáció szakos diploma. Vannak diplomás kollégáim, de ugyanazt csinálják, ugyanannyi pénzért, mint én.

Manapság rengetegen keresik a fiatal, jó szakembereket, és meg is fizetik őket. Gondolj arra, mennyit kér el egy hidegburkoló, szoba-festő stb.

A nyelvtudás sokkal fontosabb.

2009. júl. 1. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%
Ez a szakterülettől függ és sok minden más is közrejátszik a munkaszerzésnél, például az említett nyelvtudás, kapcsolatok, gyakorlatok.
2009. júl. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az első válaszoló bekaphatja!A többiek válaszát pedig köszönöm.
2009. júl. 2. 01:15
 7/8 anonim ***** válasza:

:DDDDDD


első vagyok. Szerintem te ne is erőlködj, így is úgyis lúzer maradsz :DDDD

2009. júl. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azért ilyen szép, kedves ember, mint az első biztos könnyen talál melóhelyet magának és a kollégái nagyon szerethetik :P
2009. júl. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!