Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van olyan ember Magyarországon...

Van olyan ember Magyarországon aki elhiszi hogy Orbán 5 millió forintot vett fel (ami egy autó ára)? Vagy ő tényleg komplett idiótának nézi az embereket?

Figyelt kérdés
2011. szept. 17. 12:49
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
hitelt...
2011. szept. 17. 12:53
 2/23 anonim ***** válasza:
78%
A magyarok nagy részét (nem 2/3-ot, sokkal többet) nem kell komplett idiótának nézni, mert köztudottan azok. Soknak vagy kevésnek tartod az öt milkát?
2011. szept. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

az 5 millió az nagyon kevés figyelembe véve hogy már hány éve képviselő, miniszterelnök, pártelnök...


ha azt mondta volna hogy 30-at (kb. 100 000 euró), azt már talán el is hittem volna

2011. szept. 17. 12:58
 4/23 anonim ***** válasza:
93%
Hogy Orbán felvett 5 millió hitelt? Én elhiszem. Az hogy valaki hitelt vesz fel, különösképp még ha politikus is nem jelenti azt, hogy rá is szorul.
2011. szept. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
17%
Nos, én meg soknak tartom. Főleg annak fényében, hogy egyesek szerint OV 98-02 között egyszer már szétlopta az országot. Ha ez igaz, akkor mi a f@sznak lenne szüksége potom ki ötmilliós hitelre? Hiába na... Nem szokás a logikus és konzekvens gondolkodás, csak a mocskolódás. Itt, a Balkánon legalábbis.
2011. szept. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
A hitel több mint 20millió volt, kb 6 éve vette fel amikor a házukat vették. Az 5 millió a fennmaradó összeg volt.
2011. szept. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

attól még, hogy valakinek van 5 millió megtakarítása, vagy akár 25 is, attól még általában nem fogja egyben lerakni a pénzt, hanem részletre veszi ugyanúgy, mert jövedelméből várhatóan úgyis kitelik, hogy ne okozzon problémát a törlesztés, azt az 5milliót meg továbbra is pl. le tudja kötni, vagy akármi, van annak jobb helye is, mint egyben odaadni. Konkrétan több olyan esetet is ismerek, ahol az illetőnek tudom, hogy volt ilyen nagyságrendű megtakarítása, és részletre vette továbbra is a kocsit.

Szóval nem egészen értem ebben mi az ellentmondás

2011. szept. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
22%
És neked mi a szar közöd van Orbán Viktor magánéletéhez?
2011. szept. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt anni pénzem amiből megvettem a lakást,mégis hitelre vettem. A pénz kamatozott, abból kijött a törlesztés fele. Csak a másik felét kell hozzáraknom.

és 10év múlva tehermentes a lakás és megvan a bankban a pénzem is. Szerintem ez így ésszerű

2011. szept. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Van vállalkozása? Gondolom van, nem csak képviselő, meg mindig jut zsebbepénz. Ha a miniszterelnök és családi köre nem tud összedobni 5 milliót, az elég fura. Ez szerintem csak látszat. Debreceniek mondták, hogy Kósa vagyona már közel 1 milliárd, akkor Orbáné? Gyurcsánynak volt 3 milliárd 2007 környékén. Senki ne higgye, hogy 5 millióra rászorulnak.
2011. szept. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!