Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Villamosmérnöki, gépészmérnöki...

Villamosmérnöki, gépészmérnöki szakokra milyen szintű programozás kell?

Figyelt kérdés
Még nem döntöttem el melyiket választom. Tervezni szeretnék gépeket, olyan szakra mennék ahol kevesebbet kell programozni.Még egy évet tanulok középsuliban, fizika, matek megy, infó órán kb annyit tanulunk, hogy hogyan kell Word-ben megvastagítani a betűt. Kezdjem el tanulni valahol a programozást jövőre, vagy elég majd az egyetemen? Óbudai Egyetemre mennék.
2012. jún. 2. 17:01
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem gépészmérnökire egyáltalán nem kell tudnod programozni.
2012. jún. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Remélem :) nem nagyon jön be a programozás, csak kötelezőképpen tanulnám a szakhoz.
2012. jún. 2. 18:20
 3/7 A kérdező kommentje:
Gépészmérnökire tényleg nem kell programozás?
2012. jún. 2. 18:23
 4/7 anonim ***** válasza:
Hülyeség, hogy nem kell, a CNC programozás nagyon fontos és szívatós!!!!!!!
2012. jún. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De ezt ott tanulom meg, vagy feltételezik, hogy már tudok programozni alapszinten és onnan kezdik?
2012. jún. 2. 19:23
 6/7 anonim ***** válasza:
nade nem kell hozzá értened mielőtt odamész (én így értettem)!
2012. jún. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2012. jún. 3. 08:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!