Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Most választottam töri és...

Most választottam töri és angol faktot, de egyelőre még nem tudom mi legyek. Majdnem kitűnő vagyok, de a reál tantárgyak nem az erősségeim. Szerintetek milyen szakmát válasszak?

Figyelt kérdés
2012. jún. 4. 18:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha tanár akarsz lenni, akkor töri-angol tanár. Feltéve, ha ezekkel a tárgyakkal továbbra is szeretnél majd foglalkozni. Vagy régésznek is mehetsz. De mehetsz történésznek is, doktori, stb. De, ha az angolt szereted jobban, akkor anglisztika. Szerintem. Én is most választottam pont ezt a két tantárgyat fakultációra és a reál tárgyakhoz én is hülye vagyok. :) Egy cipőben evezünk asszem.
2012. jún. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, az anglisztikának utána nézek:)
2012. jún. 5. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!