Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hová kerülnek a régi érettségi...

Hová kerülnek a régi érettségi feladatlapok?

Figyelt kérdés

Tavaly érettségiztem,de kuvára nem emlékszek melyik feladathoz milyen hülyeséget írtam.igaz hogy megnéztem akkor amikor erre volt lehetőség de csak futólag.jó régen volt annak aki arra se emlékszik mi volt kb 1 órával ezelőtt :D

ezek a dolgozatok a levéltára kerülnek,vagy az OH leselejtezi meg újrahasznosítja?ha még megvan akkor meg lehet nézni ill.másolatot készíteni róla?



2012. jún. 4. 20:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Elméletileg ezt jó pár évig megtartják, de erre nem lehet alapozni, mert kitudja mit tesznek vele. Nyilván az OH kezében van a dolog ők valószínűleg kidobják vagy begyújtanak vele otthon, ezt nem lehet tudni. A lényeg hogy a rendszerbe benne van az hogy hány % od lett és ennyi.

Ha ennyire kíváncsi vagy rá hívd fel őket telefonon és kérdezzél rájuk hogy megnézheted-e a dogádat vagy a másolatát, de ne számíts arra hogy ezt neked oda adják biztos hogy már nincs meg az.

2012. jún. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

azért jobban megérné ezeket megtartani mint a másolt diplomamunkákat :)


biztos az érettségi dolgozatokból annyi aranyköpést össze lehet szedni,hogy a paksaméta elérne a Holdig XD :)

2012. jún. 4. 20:48
 3/3 anonim ***** válasza:
Hivatalosan 5 évig meg kell őrizni őket.
2012. jún. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!