Mekkora lesz 2012-ben a Corvinus egyetem pénzügy és számvitel szakán a várható ponthatár?

Figyelt kérdés
Tavaly költségtérítéses formában 400 pont volt, de azóta a maximálisan elérhető pontok száma 500-ra emelkedett és megszűnt az államilag támogatott képzés.

2012. jún. 5. 15:51
 1/4 anonim válasza:
Szia! Én is ide jelentkeztem, szerintem 440-450 körül lesz talán, de szerintem lehetetlen megjósolni.
2012. jún. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
430 és 440 pont között lesz.
2012. jún. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ez engem is nagyon érdekel, gazdálkodási és menedzsmentre 459 pontom lenne, pénzügy és számvitelre 450. Azt gondolom olyan éppen ponthatár körül lehetek majd, lehetetlen megjósolni, de nagyon izgulok, hogy bekerüljek!
2012. jún. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Valoban nagyon nehez megmondani, hogy merre fog lengeni a ponthatar, de en csak tenyeket figyelembe veve a kovetkezot vontam le:

iden osszesen 573 diak jelolte be a Corvinus penzugy es szamvitel szakat, ebbol az elozo evek statisztikait tekintve 170-180-at fognak felvenni, annak ellenere hogy 200 a keretszam, de hat mit tegyenk ha az utolso nehanynak ugyanannyu pontja van es nem fernek be... szoval az elozo evekben ilyen 1000-en jelentkeztek erre a szakra mindig ami annyit jelent, hogy iden eleve 2x annyi eselyed van bejutni mint eddig, sot ha azt nezzuk h muszaj osszeszedniuk 170-180 embert, en szerintem csokkeni fig a ponthatar, hacsak nem mind az 573-an tudospalantak, zsenik vagy brutalisan autistak :)

2012. jún. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!