Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogy sikerült az EMELT INFORMA...

Hogy sikerült az EMELT INFORMATIKA írásbeli érettségid?

Figyelt kérdés

Persze csak ha érintett vagy a témában. :)


Írjátok le azt is, hogy mit rontotatok el és hogy hova jelentkeztél.


Köszi :)



2012. jún. 5. 19:45
 1/5 A kérdező kommentje:
Az alanyhoz való egyeztetés megvolt rendesen :D
2012. jún. 5. 19:46
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát elég gyatrán :D

65/120 egyenlőre, de megcéloztam az 5-t.

A Wordnél azthiszem csak 1-2 hibám lett, talán nem igazítottam rendesen egy vonalba a feliratokat meg még valami apróság

Az Excellnél is levontak 2 pontot, ezt már nem tudom mire.

Az Accesnél az utolsó 2 feladat totál káosz, de a többi jó.

Programozásba megvallom őszintén éppenhogycsak bele tudtam kezdeni, kb. Pascalban megcsináltam az alapot meg elkezdtem volna a 7. feladatot, mert az egyszerű volt, de már akkor szólt a felügyelő tanár hogy már csak 1 perc van hátra (kicsit igazságtalan, mert az elején 5 perc min. elment az iskola hibája miatt).

2012. jún. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nekem egészen jól sikerült, 97,5% lett, vagyis 117/120 pontos. Ezt a 3at a Wordben vesztettem, mert a képet rosszul raktam össze és rosszul helyeztem el. Figyelmetlen voltam. Valszínűleg proginfora megyek az elte-re, de mivel a gazdaság is érdekel így szóba jöhet gazdinfo a corvinuson is. Ha megtartom ezt akkor 448pontom lesz.
2012. jún. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

nekem 83% (100/120) lett, de a szóbelim nagyon rossz volt (az Országos Széchényi Könyvtárról kellet beszéljek) szóval szerintem lerontom olyan 70% körülire

és PTE-re jelentkeztem mérnökinformatikára

2012. jún. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

119/120


1 pontot buktam word-ben, egy tabulátorral ;)


a szóbelim: 30/30 elektronikus levelezés



149/150

2012. jún. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!