Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ki marad az életemből úgy néz...

Ki marad az életemből úgy néz ki az egyetem amit nagyon sajnálok és fogalmam sincs hogyan tovább, tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Érettségim 3mas lett minden vagyis az írásbeli szóbelivel nem igazán javíthatok vele egyetemre ezzel esélyem sincs hogy felvegyenek. Sajnálom hogy kimarad az életemből mert mondják hogy jó "buli" persze a vizsga időszak gondolom hogy nem az. Valmai OKJ-S szakmán gondolkozok pl. logisztika. Magamaról annyit hogy viszonylag elég erős fizikumom van szóval futni nem esik nehezemre főleg az ilyen melók tűzoltóság katonaság stb. Tűzoltósághoz be is adom a jelentkezést érettségi után.

2012. jún. 5. 21:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Az nem jó jel, ha csak azért akarsz menni egyetemre, hogy bulizhass. Igen, tényleg jók az egyetemi bulik stb, külön életérzés, de nem erről szól, ha nem szereted a szakodat, akkor nem fogod tudni elvégezni (kivéve ha vmi gagyi bölcsész szakon vagy), komoly elhivatottságra van szükség, h jó legyél belőle.
2012. jún. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Kedves Kérdező!

Lehet, hogy még nagyobb buli vár rád ezáltal. Isten útjai kifürkészhetetlenek! És van élet az egyetemen kívül is. ;)

2012. jún. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Persze tudom , jelentkeztem is egyemtere katasztrófavédelemre de sajnos az inteligencia teszten meghúztam fizikai , pszichológia szinte tökéletes erdmény volt . Mondták hogy nem vagyok alkalmas egytemre , de az érettségim miatt se lett volna esélyem. Csak sok barátom ott van az egyetem és egy kicsit irigyelem őket majd egyetem után munka vár rájuk vagyis szerintem . Én meg lehet valami rossz okj-sat elvégzek ami érdekel is aztán meg ki tudja mi lesz. Meg külföldön is gondolkozok
2012. jún. 5. 21:39
 4/5 anonim válasza:
Az hogy lesz egy diplomád még nem jelent munkahelyet. Sőt még van hogy az alja melót se vállalhatod el mert a diploma miatt túlképzett vagy. Ugyan ott vagy mint egy egyetemista mert itt senkinek nincs melója....
2012. jún. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Külföldben ne gondolkozz, a tűzoltóság nagy szép szakma, és biztosan el is tudsz helyezkedni. Sok szerencsét!
2012. jún. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!