Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Idén májusban érettségiztem,...

Viv* kérdése:

Idén májusban érettségiztem, és csak államilag támogatott szakokat jelöltem meg, de most az egyik szakot meg szertném jelölni költségtérítésesen is, ez most még lehetséges, ha a felvin jelentkeztem?

Figyelt kérdés
2012. jún. 6. 19:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Pár napja én is hasonló cipőben jártam, ezt kaptam válasznak, bemásolom neked.

Kedves Érdeklődő!



Ha a felvett államilag támogatott szakok költségtérítéses párját is meg szeretné jelölni, kérem, hogy postázzon az Oktatási Hivatal címére (1380 Bp. Pf.: 1190) – vagy behozhatja személyes ügyfélszolgálatunkra, a 1122 Budapest, Maros utca 19-21. szám alá – egy szabad megfogalmazású kérelmet, amelyben tüntesse fel a felvételi azonosítókódját és néhány személyes adatát; valamint egyértelműen vezesse fel a meglévő és a felvenni kívánt jelentkezési helyeket, az Ön által választott sorrendben! Amennyiben az eredetileg felvett jelentkezési helyek sorrendjét is módosítja, az már sorrendmódosításnak minősül. Erre az eljárás során egy alkalommal van lehetőség, 2012-07-10-ig.

2012. jún. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!, tehát akkor interneten nem lehetséges a módosítás? és ha csak levélben lehet, akkor meddig lehet elküldeni?
2012. jún. 6. 19:16
 3/12 anonim ***** válasza:
Nincs mit:) Lehet neten is sorrendet módosítani, bár nem tudom mikor dolgozzák fel a kérelmet, jobb a már módosított sorrendet elküldeni szerintem. Mondjuk erre nem kérdeztem rá, múlt hét előtt küldhettem- jobb minél előbb elküldeni neked is és akkor nem lesz gond. :)
2012. jún. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
És te mit írtál, ha meglehet kérdezni? :)
2012. jún. 6. 19:37
 5/12 A kérdező kommentje:
Meg még azt szeretném megkérdezni hogy te hol érdeklődtél ennek utána? mert akkor én is írnék oda, hogy megkérdezzem hogyha neten jelentkeztem, akkor írásban kell-e módosítani, meg a feldolgozásra is rákérdeznék.
2012. jún. 6. 19:44
 6/12 anonim ***** válasza:
Mármint a kérelembe mit írtam?:D Vagy az emailbe,azt egyébként ide küldtem info@felvi.hu
2012. jún. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
a kérelembe igen.
2012. jún. 6. 19:55
 8/12 anonim ***** válasza:

Persze. :)

Az elején felsoroltam a személyes adatokat ( név, szül. hely, idő, anyja neve, felvételi azonosító) utána a tárgy, alatta megszólítás (teszem hozzá nem írtam még kérelmet, de az a lényeg hogy megértsék:D ) no és akkor a rizsa.

Leírtam, hogy melyik szakomnak szeretném a ktstérítéses formáját beírni.

Aztán a jelenlegi sorrendet részletesen pl DE ÁOK általános orvos ONA

Utána (én módosítottam is úgyhogy úgy írtam az új sorrend kiegészülve a ktstérítéses szakokkal és a módosított sorrenddel és a felsorolás.

Aztán a sablon, köszönettel/tisztelettel, dátum, stb.

Remélem nem lett zavaros és vmennyit segített:D


Még egy szívességét kérnék, ha nem gond. :)

Ha megtudnád mikor dolgozzák fel a kérelmet, megírnád?

2012. jún. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
igen, most írtam e-mailt, remlem, hogy holnap már válaszolnak. akkor megírom. és köszönöm.:)
2012. jún. 6. 20:27
 10/12 anonim ***** válasza:
Rendben, köszönöm én is. :)
2012. jún. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!