Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hány pont kell szerintetek...

Hány pont kell szerintetek idén OE-NIK államira? (Óbudai Egyetem, Mérnök-Info kar) Tavaly 320 körül kellett, de idén ugye 20 ponttal többet lehet elérni, meg többen is jelentkeztek.

Figyelt kérdés

2012. jún. 7. 22:40
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Ne haragudj, de nem unjátok még, hogy mindennap kiírtok egy ilyen kérdést? Akár hiszed akár nem, mi is csak annyit tudunk, amennyit Te, nekünk sincs jobb tippünk. Már nagyon unom, hogy naponta legalább 20 ilyen kérdéssel találkozom. Július 24-én majd megtudod. Más is kibírja addig.
2012. jún. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ha fogalmad sincs, akkor minek válaszolsz? Meg nem tudom tudod-e, de nem kötelező minden kérdésre válaszolni, ha unod

őket akkor meg pláne nem. Nyílván nem arra vagyok kiváncsi, hogy pontosan hány pont fog kelleni, hanem esetleg aki ért ehhez és képben van, tudja-e azt, hogy például az mennyiben befolyásolja a ponthatárt, hogy idén legalább 20%-al többen jelentkeztek. Nem kell föltétlen hülyének nézni a másikat, ha meg unod az ehhez hasonló kérdéseket meg fogalmad sincsen, akkor foglalkozz mással.

2012. jún. 8. 12:20
 3/7 anonim ***** válasza:

Már ne is haragudjál, de mit kell ehhez érteni? :D Tippelni lehet, hogy talán 10 ponttal mindenhol több lesz mint tavaly, de ettől jobban senki nem ért hozzá. Meg hiába mond itt neked bárki bármit, az nem is biztos, hogy stimmel. Most én azt mondom, hogy logikus egy 10 pontos emelkedés, de lehet, hogy még csökkenni is fog. Ezt annyira nem lehet megjósolni. De ezt tudhatnád, hogy ha használnád a keresőt és elolvasnád a többi ilyen kérdésre adott válaszokat. Ezen a fórumon nincsenek jósok és nincsenek szakértők sem, akik jól meg tudnák saccolni. De nem is értem, hogy Te hogy gondoltad, hogy majd valaki hozzáértő idejön és megmondja, alig vannak adatok, statisztikák, egyelőre annyit tudunk, hogy hányan jelentkeztek, még az érettségik sem zajlottak le. Ezek alapján szerinted, hogyan lehet már megmondani? Azért ilyenkor elgondolkodom, hogy ezek lesznek a jövő egyetemistái...


Ja és, hogy nem tudok a kérdésre válaszolni: elárulom, hogy más sem. Csak tippelni tud mindenki, ahogy Te is és én is.

2012. jún. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Megspórolhattad volna a több száz karaktert, ha nem állsz neki okoskodni, hanem az első kommentedbe odaírod, hogy szerinted kb 10 pontos emelkedés várható. A kérdést is ha elolvasod, azt kérdeztem, SZERINTETEK hány pont fog kelleni, tehát nem szakértői véleményeket, hanem egyéni tippeket vártam, vagy aki esetleg figyelte az elmúlt évek statisztikáit, az is megszólalhatott volna volna, hogy mi a tendencia. És ha elolvasod az előző kommentemet, még mindig azt kérdezem, hogy ugyan miért az a szórakozásod, hogy olyan kérdésekre válaszolsz, amikkel a faszod tele van, és napi 20at látsz? Pénzt kapsz értük vagy mi?:D
2012. jún. 8. 22:05
 5/7 anonim válasza:
szerintem 320-330 körül lesz
2012. jún. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha van legalább 360 pontod, akkor megnyugodhatsz, szerintem.

Azért szerintem 10 pont emelkedésnél mindenhol több lesz. Pl. tavaly is sok helyen emelkedések voltak, úgy tudom, nemcsak 10, pedig tavaly nem volt ennyi új intézkedés (talán egy sem?).

2012. jún. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de az elsőnek totál igaza van. Egyrészről lehet használni a keresőt, mert tényleg mindennap van egy halom ilyen kérdés, másrészt most kérdezed, hogy szerintünk mennyi, de ezt is mindenki teljesen másképp gondolja. Most az első szerint 10 pont emelkedés várható, az imént olvastam, vki szerint nem lesz semennyi, mert állítólag olyan rosszak az érettségik, megint más szerint meg legalább 20 pontos emelkedés várható. Ezek azért elég eltérő vélemények. Neked sem jobb, ha ezzel hergeled magad, hogy most tényleg mennyi lehet, kinek lehet hinni. Senki nem tud még semmit. Tippelni lehet, csak nehogy pofára ess, hogy elhiszel egy szimpatikus tippet, aztán mégsem annyi. Szóval érted. Nekem is a 10 pontos emelkedés tűnik logikusnak, de ez én vagyok. Pontosan ugyanannyi információ után kalkuláltam ezt ki, mint Te. Senkinek nincs több információ a kezében jelenleg.
2012. jún. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!