Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Akik anglisztikára akartok...

Akik anglisztikára akartok menni, körülbelül hány pontotok lesz és miből emelteztek?

Figyelt kérdés

2012. jún. 8. 10:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Emelt angol és német, mivel nem vagyok erős szóbeli vizsgahelyzetekben, várhatóan a jelenlegi 460 pontomat 430-ra redukálom... de még nem tudom igazán, 425-440 között bárhol lehet :)


Neked? Hova jelentkeztél? Szerinted mennyi lesz a ponthatár?

2012. jún. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Angolból emelteztem de sztem nem lesz túl jó:/ ELTÉ-t aztán Debrecent jelöltem...Háát talán 20-40-es emelkedés biztos várható...Nekem kb. 420 pontom lesz, szóval ELTE kiesett:/ De hát sosem lehet tudni.
2012. jún. 14. 00:19
 3/3 anonim ***** válasza:
Biztosan nem lesz 40 pont emelkedés, én a 20at is soknak tartom, közkedvelt szak az anglisztika, de ha erre 440 pont kellene, akkor pszichológia meg közgáz szakokra kb esélytelen lenne bejutni. Szerintem 430 fölé nem fog menni. Ha meg igen, akkor jövőre újra próbálom :)
2012. jún. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!