Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Képzésváltás!? De hogyan?

Képzésváltás!? De hogyan?

Figyelt kérdés

A főiskolán hogyan tudok képzést váltani? Az ok hogy első félévvel kellene kezdenem, de csak úgy simán a főiskolán áttehetnek, ha kérem?

Közgazdász szakról nemzetközi tanulmányokra.



2012. jún. 8. 20:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Csak úgy simán nem fognak téged a fősulin áthelyezni másik szakra, ha kéred, ez nem kívánságműsor. Ilyenkor figyelembe veszik a kreditjeidet, az átlagodat, és egy eljárás keretén belül döntenek a szakváltásodról, amire a kérvényt már hónapokkal korábban be kell adni
2012. jún. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
és pontosan hogyan is van ez a kredit figyelembe vétel? és minek? Teljesen más tárgyak vannak a másik szakon, illetve 1.-vel kezdeném. A kérvényt már késő lenne beadni?
2012. jún. 8. 20:11
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom, késő lenne-e, nálunk ez máshogy működik, de keresd fel a tanulmányi osztályt és a tanulmányi felelősödet, ő szerintem bővebb információval tud szolgálni
2012. jún. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Találtam egy ilyen kérelmet:

[link]

2012. jún. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
De a krediteknek mi köze van a szakváltáshoz? Teljesen más tantárgyak vannak, nincs kreditbeszámítás.
2012. jún. 8. 20:33
 6/12 A kérdező kommentje:
köszi amúgy a választ! :)
2012. jún. 8. 20:33
 7/12 anonim ***** válasza:
Egyetlen egy olyan tárgy sincs, amit be lehetne számíttatni? Mert akkor a kreditek tényleg nem fontosak, max. az átlag, talán azt azért megnézik, de az sem tuti biztos, hogy számít. Elméletileg nyáron még le lehet adni, talán augusztus közepéig-végéig, legalábbis nálunk, ahogy egyszer néztem, így volt
2012. jún. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

volt olyanom h gazdaságtörténet, illetve gazd és társadalom földrajz, gazd töri nincs a nemzetközin, más töri van, és több félév, földrajz is több félév. De ezeket igazából nem is szeretném beszámíttatni, mert ezeket szeretem. Jahh volt még gazdasági informatikám, és infó van 2 félév ott, max ha azt beszámítják.

Egyébként milyen átlag kell hozzá?

2012. jún. 8. 20:39
 9/12 anonim ***** válasza:
Mármint hogy normál átlagot számolhatnak-e vagy korrigált kreditindexet? Gondolom amelyik alapján kiosztják az ösztöndíjat, ha erre gondolsz
2012. jún. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem, hanem írtad h kell egy bizonyos átlagot elérni, hogy áttegyenek. Ez az átlag mennyi?
2012. jún. 8. 20:46
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!