Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Lehet egyszerre államilag...

Lehet egyszerre államilag támogatott levelezős és államilag támogatott nappali tagozaton tanulni?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor lenne szó összesen 14félévről. Akkor csak 2félévet kéne kifizetni?

2012. jún. 9. 11:08
 1/7 anonim ***** válasza:
25%
Lehet nem vagyok jól tájékozott, de tudtommal levelezős államilag támogatott képzés nincs egyetemen.
2012. jún. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem lehet.
2012. jún. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

biztos, hogy van államilag támogatott levelezős, pl. ha itt megnézed: [link]

Pl. a Semmelweis Egészségtudományi Kar összes képzése van levelezős államilag támogatottba és költségterítésben is... no meg biztos van más egyetemen is.


Arról lenne szó, hogy akkor elkezdenék egy nappali alapképzést, mellette meg a egy levelezőset. Gondolom ugyanabban az évben ezt nem lehet elkezdeni, mert pl. a jelentkezési lapon sincs ilyen lehetőség. De mondjuk egy év után, mikor már elsőéves hallgató valaki, miért ne felvételizhet egy levelezősre és csinálná mindkettőt egyszerre?


Azzal meg hogy valaki beír egy NEM-et azzal nem megyek sokra, ha tudtok erről valamit, légyszi írjatok már le bővebben, hogy lehetséges-e vagy sem.

2012. jún. 9. 13:11
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, egy év eltéréssel már jelentkezhetsz a másikra, ám amennyiben egyszerre két szakon tanulsz, akkor egy félév az duplának számít, tehát egyszerre két féléved veszik el.
2012. jún. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, azt tudom :) de am. mennyi félévet is támogatnak, 10-et vagy 12-t?
2012. jún. 9. 13:36
 6/7 anonim ***** válasza:
12őt
2012. jún. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

jó sok baromságot összehordtatok szegény gyereknek...

igen lehet, én is így nyomom. mégis miért ne lenne államis levelezős szak???? és nem számolják duplán a féléveket sem, ha az első képzésed harmadik félévében kezded meg a másodikat. bár azt hiszem viktor királyunk pont most törölte el ezt a lehetőséget, úgyhogy lehet neked már duplán fogják. nekem szerencsére még nem.

2012. jún. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!