Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van olyan OKJ-s képzés vagy...

Van olyan OKJ-s képzés vagy felsőfokú képzés amivel szociológiát tanulhatnék?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nincs rá kereset, ez csak amolyan második irány lenne amit tanulnék, mert nagyon érdekel.

2012. jún. 9. 12:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Egyetemen kívül konkrétan szociológiát nem hiszem, hogy tanítanának, az OKJ és hasonló képzések inkább gyakorlati képzést nyújtanak, az egyetemi szociológiának pedig elméleti része is van.

Inkább szocmunkás, szociális segítő, statisztikus tanfolyamok vannak, olyan átfogó képzést nem adnak, mint amit egy szociológia szakon.

Bár szerintem a rengeteg társtöri, szoctöri, településtörténet, stb. megtanulásának az égvilágon semmi értelme nincs, szociológiát végeztem, nem igazán érdekelt de rábeszéltek, hogy majd jó lesz. Nem lett jó.

2012. jún. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!