Ez ingyen lenne?

Figyelt kérdés

[link]


OKJ-s iskolarendű képzés, ez lenne az első, nem járok még felsőoktatási intézménybe, 18 éves vagyok. Úgy tudom, hogy ingyen van, de nem gondoltam, hogy ilyesmi szakoknál is. Árat pedig csak az esti képzésnél látok. Köszi!


2012. jún. 10. 13:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez nem ingyenes. Hiába OKJ-s képzés, vannak olyanok, amikért fizetni kell és ez pont olyan. Olyat keress, ami akkreditált, okj-s lajstromszámmal rendelkezik és benne van abban a bigyóban, amit államilag támogatnak 21 éves kor alatt. A különlegesek (mint pl. a színészeti, a lakberendező, a fotós,stb.) általában nem ingyenesek. Egyébként sem mennél vele sokra, hiszen ha színész szeretnél lenni, akkor egyetemre kell menned. Olyasmi ez, mint az újságírás. Oktatják ugyan OKJ-S rendszerben is, de semmit nem ér, ha van a felsőoktatásban is.
2012. jún. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, sejtettem valahol, hogy mégsem ingyenes :) Szeretnék persze egyetemre is menni, de abból indulok ki, hogy a barátomat háromszor elutasították, mondván, hogy fiatal. Nem a tehetségtelensége miatt, hisz negyedjére felvették, azóta le is diplomázott, és van munkája :) Szóval először szeretnék valami OKJ-t csinálni ezzel kapcsolatosan, tapasztalatot szerezni, fejlődni, aztán 21-22 évesen megpróbálni Pesten vagy Kaposváron :) Köszi még egyszer!
2012. jún. 10. 14:16
 3/5 anonim ***** válasza:
Értem! Tapasztalatnak, gyakorlatnak tényleg jó! Hajrá! De valószínű, hogy nem találsz ebből ingyeneset. Viszont ha elvégzel mondjuk egy újságírást, szerintem azt is beszámítják némi gyakorlat gyanánt és abból van ingyenes képzés.
2012. jún. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm még egyszer, átgondolom, és köszönöm a jó kívánságot is :) Igyekezni fogok! :)
2012. jún. 10. 14:21
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen, sok sikert! :)
2012. jún. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!