Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan készülhetnék fel...

Hogyan készülhetnék fel EGYEDÜL a közgáz érettségire? ( 4 évig gazdasági középsuliba jártam) Milyen könyvet ajánlotok?

Figyelt kérdés
2012. jún. 11. 16:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Tankönyvet.
2012. jún. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

attól függ, hogy milyen szinten

[link]


ezek közül a fehérek nagyon jók, nekem a sárga van, vannak be érdekes dolgok, de bíznám rá teljesen magam, az ábra és képletgyűjtemény kötelező darab, valamint egy kék színű érettségi szóbeli felkészítő könyv, az is nagyon sok segítséget nyújt, a Corvinus Egyetem érettségi előkészítőjének könyve is nagyon jó (a Studium Generale könyve), ami az írásbelit illeti, szerintem elég az összes eddigi írásbelit végiggyakorolni néhányszor

2012. jún. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!