Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyit áldoznátok egy magánta...

Mennyit áldoznátok egy magántanárra?

Figyelt kérdés
Középiskolás matekról van szó, a tanár nagyon jó szakember, mindig házhoz jön még ha csak 1 nappal előtte is szólok neki, a gyerek is meg van vele elégedve, végre jó jegyeket hoz haza, érti is az anyagot, alkalmanként 90 percet tanulnak, minden alkalommal teljesen személyre szabott feladatsorokat készít (nem csak kifénymásolja, vagy nyomtatja valahonnan). A barátnőmék, akik anyagilag nagyon jól el vannak eresztve azt mondták, hogy ez rettentő drága. Egyenlőre nem írom meg az összeget amit alkalmanként fizetek, majd egy kommentben ha érkeznek válaszok.
2012. jún. 12. 11:23
 1/10 anonim ***** válasza:

2500 teljesen reális, esetleg sürgősségibe (1 nappal előtte szólva 3000) mivel személyre szabottak a feladatok és ez felkészülést igényel a tanár részéről.

Én anno 60 percért 1500at fizettem igaz kisvárosban és a tanárnőnek elég sok tanítványa volt, szóval ilyen beugróra zh-k előtt bevállalt, de állandóra már nem tudott volna.

Csoporttársam 3500at fizette óránként valami idősebb matek profnak megyeszékhelyen. Deriválást, integrálást tanultunk akkoriban ami az emelt szintű középsulis mateknak felel meg, szóval nem volt annyira speciális.

2012. jún. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom hol laksz, de itt Bp.-en 1 órára, ha házhoz jönnek 4000 az átlag, amit elkérnek. Ez alatt csak egyetemisták vannak, akik nem mindig vannak képben, lassabban jönnek rá a megoldásra stb. Ez nem azt jelenti, hogy ők rossz tanárok. Szerintem a tanításhoz tehetség kell, ami vagy megvan az egyetemistában vagy nincs. Ugyanígy egy képzett matektanár is lehet pocsék. Szerintem ha találtatok egy jó matek tanárt, akkor ne eresszétek, mert nagyon nehéz újat találni. (Tapasztalat.)
2012. jún. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Úgy látszik Pesten tényleg minden drágább...
2012. jún. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én főiskolás vagyok, akihez én ugrottam be olykor, 2000 forintot kért 60 percért. Típus feladatokat oldottunk meg, jól magyarázott, viszont nekem kell házhoz mennem és nem volt mindig ideje, amikor nekem sürgetett az idő. Egy olyan tanárért, aki jó és nem mellesleg szinte bármikor rám ér, olyan 3500-4000 körül fizetnék.


Teszem hozzá, hogy rendszeres órákért ennyit nem tudnék és nem is akarnék kiadni. De alkalmanként felkészítésnek és egy löketnek zh-ra, vizsgára mindenképpen!

2012. jún. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
sztem kb 2500-3000/óra reális
2012. jún. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én tanári diplomával 60 percért 2000-et kérek Budapesten úgy, hogy nem megyek házhoz. Mondjuk nem dolgozok személyre szabott feladatsorokkal, mert párhuzamos kisegítést csinálok: Ami a gyereknek akkor éppen probléma, azzal foglalkozunk.

Egyébként tudom, hogy ennél simán el lehetne többet is kérni. Ki is fizetnék.

2012. jún. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 reptoid ***** válasza:

4000 másfél óráért, szerintem az is teljesen reális.

Én annak idején jártam 7000-ért is bioszra :D

2012. jún. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Budapesten lakunk, 4000-et kér el a tanár a 2x45 percért, úgy ajánlották (mármint egy anyuka akihez szintén házhoz megy). Fogalmam sem volt mi az "ideális" ár, és azért kérdeztem (jó persze megnézhettem volna egy rakat hirdetést, de ott nincs leírva mit is tud nyújtani valójában a hirdető).
2012. jún. 12. 13:21
 9/10 anonim ***** válasza:
Végül is másfél órát ad, házhoz is jön, készül a gyerekből. Megéri a 4000et.
2012. jún. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
90 perc szerintem abszolút reális ennyi pénzért, hogyha jól dolgozik!
2012. jún. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!