Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyi lesz kb SZTE-GTK-n a...

Mennyi lesz kb SZTE-GTK-n a ponthatár?

Figyelt kérdés
Legfőképpen a kereskedelem és marketing, ill. a gazdálkodási és menedzsment érdekel. Mivel nem indul költségtérítéses szak, nem tudom mire számítsak.

2012. jún. 12. 14:26
 1/5 anonim válasza:
Az engem is érdekelne, bocsi,hogy nem választ írok. Neked kb hány pontod lesz?
2012. jún. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon kevés pontom lesz... :S Sajnos 300 körül csak...
2012. jún. 17. 19:25
 3/5 anonim ***** válasza:
Melyiket írtad elsőnek? Nekem gazdmen van 1. helyen:) nekem 428 lett, de szerintem nem lesz magas ponthatár annyira, így h csak fizetős van...én olyan 400-405-re saccolom
2012. júl. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Hát elég alacsony lett,mit szóltok ehhez?:D Én kicsit csalódott vagyok,hogy majdnem 200-zal több pontom van, mint kellene..
2012. júl. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én örülök neki... Sajnos az érettségim nem úgy sikerült, ahogy szerettem volna, így nem lett 400 pontom sem. Viszont eszem van, osztály legjobb tanulói között voltam, szóval majd GTK-n bizonyítok :) Amúgy meg, most bekerül majd a sok "hülye", de ők ki is szóródnak 1-2. félévben :)
2012. júl. 25. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!