Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ajánlanátok nekem valamilyen...

Ajánlanátok nekem valamilyen szakmát?

Figyelt kérdés

Nehéz helyzetben vagyok, mert fogalmam sincs, hogy mit tanuljak.

Érettségim van csak.

Érdekelne az egészségügy, csak a vér láttán rosszul vagyok. Szívesen foglalkoznék kisgyerekekkel is. Nagyon érdekelnek a terhességgel kapcsolatos dolgok. Leginkább önállóan szeretek dolgozni. Szívesen adnék tanácsot embereknek. Az álom szakmám a cukrászat lenne, de van egy 5hónapos lányom és lebeszéltek erről.

Szerintetek hol helyezkedjek el? Annyi mindent megnéztem már, de nem tudok dönteni.


2012. jún. 12. 15:13
 1/5 szkii ***** válasza:
Hát, először is azt kéne tudni, hogy egyetemi szintű vagy OKJ-s képzésben gondolkodsz?
2012. jún. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem neked egyértelműen hentesnek kéne menned.
2012. jún. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Okj-s képzésre gondoltam.
2012. jún. 12. 23:42
 4/5 szkii ***** válasza:

Aham, értem.


Hát, ha érdekel az egészségügy, de a vért annyira nem bírod, akkor szerintem bepróbálkozhatnál mondjuk a fogászati asszisztenssel ( [link] 2 éves képzés, nyilván itt is van vér, de nem annyi, mint amennyit mondjuk egy ápolónő lát. Egyik ismerősömnek is ez a végzettsége, ő nagyon szereti, tudod esetleg utána tovább is képezni magad ha szeretnéd, dentálhigiénikusnak mondjuk.


A kisgyerekekhez pedig jó lenne mondjuk ez: [link] ezzel az egészen kicsikkel tudnál együtt dolgozni, bölcsődében.

Vagy ez: [link] ezzel ha jól tudom ovikba tudnál dadus lenni.


Illetve találtam egyet, amivel két legyet is üthetnél egy csapásra, sőt hármat ha úgy vesszük, mert egészségügy, nincs rengeteg vér és kisgyerekekkel dolgozhatsz együtt: [link] kórházakban alkalmaznának az újszülött osztályon.

2012. jún. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2012. jún. 13. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!