Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pályaválasztás előtt állok és...

Bettibébi kérdése:

Pályaválasztás előtt állok és igazából nem tudom, merre tovább! Nagyon el kellene már dönteni, hiszen feb.15 a nyakunkon! Humán beállítottságú vagyok, szeretek emberekkel foglalkozni, főleg gyerekekkel! Ajánlanátok nekem valamilyen iskolát?

Figyelt kérdés
De még a szervezkedős munkák is érdekelnének,viszont pl turizmuson magas a pont. De emellett a tévés irányba is kacsingatok szívesen lennék ott is háttérmunkás, vagy pl rádióba is szívesen dolgoznék.Gyerekek, szervezkedős munka, média... Eléggé különböző dolgok!! Segítsetek nekem!!
2011. jan. 23. 17:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyetemre akarsz menni, vagy inkább elvégeznél valami OKJ-s képzést? Milyenek a jegyeid? Mennyire vagy hajlandó/tudsz sokat tanulni, mennyire vagy elkötelezett? Adj néhány támpontot:)
2011. jan. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 emlya ***** válasza:

Ezt a kérdést akár én is feltehettem volna, szóról szóra ugyanígy.

Én mindenből négyesre érettségiztem csak a matek lett kettes, ha találnék valami jó szakot tuti nagyon elkötelezett lennék és tanulnék ezerrel. Szóval én i kiváncian várom a válaszokat.

2011. jan. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

szia!

sztem neked andragógia szakra kellene menned, és annak van olyan szakiránya h művelődésszervező...ezzel a szakkal simán dolgozhatsz rendezvényszervezőként

Nővérem jelenleg az ELTE-n ezt tanulja, és már a suli mellett van munkája:)

2011. jan. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Inkább egyetemre/fősulira szeretnék menni. A jegyeim jók 4-5. A matek az ami csak 3-as:D Tanulós vagyok, tehát ha le kell ülni tanulni akkor leülök:D
2011. jan. 25. 19:27
 5/6 A kérdező kommentje:
Gondoltam az andragógiára,de azzal lesz munkahelyem? Mármint rendezvényszervezés mellett azzal,hol tudok még elhelyezkedni?
2011. jan. 25. 19:28
 6/6 A kérdező kommentje:
És pl andragógián miket tanulok? Mennyire magas oda a pont? VAgy mint kérdeztem,hol tudok vele elhelyezkedni stb. Érdekelne :)
2011. jan. 25. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!