Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Valóban igaz, hogy Magyarorszá...

Valóban igaz, hogy Magyarországon államilag támogatott egyetemi tanulmány végleges megszakításért "büntetést" kell fizetni?

Figyelt kérdés
Felvidéki vagzok, Magyarországi egyetemre készülök, (átmenteileg gazdaságtanra, 1 év után tervezek orvosira, de ez lényegtelen). Kérdésem az, ha 1 év után mennék át a Semmelweisre, akkor azt az egyévi államilag támogatott évet ki kell fizetnem? vagy hogy van ez?

2012. jún. 12. 16:22
 1/4 szkii ***** válasza:
Igen, vissza kell fizetned, én úgy tudom.
2012. jún. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
elsőnek: kössz, másodiknak: tanuld meg, hol van Románia ;)
2012. jún. 12. 16:58
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha Magyarországon képzeled a jövődet, vagy Nyugat-Európában, akkor ha nincs lé kifizetni a költségtéritéseset. Akkor vedd fel a kettős állampolgárságot.

Ezzel elveszíted a szlovákot?

Persze, ha egy magyarnak nem kell ez miatt vissza fizetnie.

Valamit enyhítettek, de ha nem jelented a tót hivatalban, akkor nem fogják megtudni, hogy felvetted a magyar állampolgit. De ezt te úgy is jobban tudod:)

2012. jún. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
koszi a választ, de én ugy tudom, hogy ez a magyarokra is vonatkozik.
2012. jún. 12. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!