Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tapasztalatok környezetgazdálk...

Tapasztalatok környezetgazdálkodási agrármérnököktől?

Figyelt kérdés
Szeptembertől ezt fogom tanulni, nagyon érdekel, de azt hallottam, hogy az elhelyezkedés elég nehéz. Van itt valaki, aki ezt tanulta? Milyen munkahelyre tudott elmenni dolgozni? Elsősorban itthon, de külföld sem kizárt.

2012. jún. 13. 13:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Én is ezt tanulom. Hát, többségében otthonra csinálják a csoporttársaim. hogy értsd, otthonra kell egy felsőfokú agrár végzettség a saját gazdaságukba. egyik csoporttársam a nemzeti parkhoz kerül, földművelésügyi hivatalokba, gazdaságokban vannak. De majd kb 1 év múlva hátha én is többet tudok majd :)
2012. jún. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!