Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Lehet esélyem bekerülni az...

Lehet esélyem bekerülni az ELTÉre Környezettan szakra?

Figyelt kérdés

Tavaly és tavalyelőtt 302 volt a ponthatár, közel azonos jelentkezővel. Tavalyhoz képest első helyen 13, második vagy az utáni helyen pedig 90 emberrel kevesebben jelentkeztek.

Nekem sajnos csak 308 pontom lett (67%-os matek, 73%-os infó, egy közép nyelvvizsga).


Szerintetek lehet esélyem? Vagy ne is reménykedjek? :(



2012. jún. 14. 18:00
 1/6 anonim ***** válasza:
31%
Sajnos semmi eselyed , es ezt mi GYIK valaszolok pontosan tudjuk elore,mert itt mindenki tudja mennyi pont kell majd egyes szakokra, szoval kerdezzetek batran, en megmondom felvesznek e.
2012. jún. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A %-os mutatód mindent elárul.
2012. jún. 14. 19:12
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

igen, elárulja a százalékos mutatója, hogy nem egy ostoba valaki, aki sodródik a tömeggel.


egyébként elhiszem, hogy izgatott vagy, mindenki az, de mégis honnan kellene tudnunk?


mondjam, hogy igen, persze, hogy aztán pofáraess, ha mégsem elég? miért MÉRVADÓ amit itt írnak? senki nem tud nálad többet.

2012. jún. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mivel természettudományi tárgy, van esély a csökkenésre, még ha kevés is. Természettudományin nagyon le (vagy fel) tudnak ugrani a pontok, minden attól függ, hogy oda jelentkezőnek mennyi pontja van.
2012. jún. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

%-os mutatomrol:

Nekem most 64%-ot jelez. En totalisan megvagyok ezzel elegedve, figyelmbe veve,hogy hulye kerdesekre hulye valaszt adok:)

Illetve,hogy akitol meg nem lattam hulye valaszt azoknak is 80% korul mozog.



Ezek a 302 pontok 480as rendszerben szulettek.

Te is nagyon jol tudod valamennyi eselyed persze,hogy van de nem sok... Most ezt varod,hogy ezt irja el 10 ember neked?


Mert ha azt irtam,hogy semmi eselyed az nem tetszik, akkor csak azt varod,hogy mindenki azt irja,hogy igen van eselyed.

Hat akkor irja ezt mindenki es kesz

2012. jún. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Oda nem kell földrajz (biosz) érettségi?
2016. szept. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!