Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ebben az esetben nem változnak...

Ebben az esetben nem változnak a ponthatárok?

Figyelt kérdés

A statisztikákat böngészve bízom abban, hogy itt nem emelkednek a ponthatárok, ANA képzésen:


2010. össz.jelentkező: 230, ebből 1.helyen 85, felvett:38 fő

2011. -"- 262, -"- 88, -"- 38 fő

2012. -"- 200, -"- 60,



2012. jún. 14. 20:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, ez milyen szak, de azt ne felejtsd el, hogy egy csomó helyen (és a nagyobbak közül is, pl Közgáz) az eddigi HÁROMEZER államilag támogatott hely helyett az egész kampuszon csak HUSZONÖT indul. Nem vicc.
2012. jún. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igazad van, erre nem gondoltam.

Ez egy műszaki képzés, x szakja.

Itt is az egész műszaki képzésre adtak tavaly 190 államilag támogatott helyet idén meg csak 140-et.

Ennek függvényében szerintem akkor sem változik olyan nagyon.

2012. jún. 14. 20:38
 3/5 A kérdező kommentje:
Bocs, de lemaradt, hogy + 120 főt lehet felvenni részben államilag támogatott képzésre az egész műszaki karon.
2012. jún. 14. 20:45
 4/5 anonim ***** válasza:
A legfontosabb tényező, hogy a felvételizőknek milyen lett az érettségijük. Mert ha kifogsz egy olyan évet hogy akik oda jelentkeztek mind 490 pont felett vannak (csak egy példa!), akkor tök mindegy hogy az előző évekhez képest mennyien jelentkeztek.
2012. jún. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Szóval még ezzel is lehet számolni.

Köszi a választ.

2012. jún. 15. 07:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!