Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A kispesti Deák Ferenc Gimnázi...

A kispesti Deák Ferenc Gimnáziumról mondanátok pár dolgot?

Figyelt kérdés
Milyen tagozatok vannak ott, milyenek a tanárok, a diákok, mennyire szigorú a tanítás, délutáni foglalkozások, szakkörök, sportolási lehetôségek, melyik tantárgyakat tanítják a legerôsebben...

2012. jún. 14. 21:44
 1/5 anonim ***** válasza:
két tanárt is ismerek onnan (az egyik rokonom), nagyon jófejek! :P sajna többet nem tudok segíteni :)
2012. jún. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi. egyébként én úgy hallottam, hogy pofára osztályoznak.
2012. jún. 15. 08:11
 3/5 anonim válasza:
Én ott végeztem 3 éve, média tagozaton. Nagyon szerettem oda járni, a mai napig is visszamegyek néha. Nagy előnye a sulinak, hogy hagyják érvényesülni a diákokat, sokféle versenyt, programot szerveznek, amiben mindenki részt vehet. Számos lehetőség van kreatív dolgokban részt venni.(pl.:médiások rádióznak, TV-s gyakorlatra járnak, filmklubbot szerveznek stb.) Másik előny szerintem, hogy a tanárok többsége fiatalos gondolkodású, nagyon kedves, készséges. Igyekeznek segíteni, ha valakinek valami nem megy. Nem az acél, hogy mindenki végezzen valahogy, aztán lesz ami lesz. Nehezebb tárgyakból (pl.:kémia, matek) mindig meg lehet beszélni, hogy tartsanak korrepetálást, sőt általában kérni sem kell, felajánlja a tanár. Én csak egy pofára osztályzó tanárt ismertem a 4 év alatt, nem is váltunk el jó viszonyban. Én ajánlom, persze attól is függ, hogy milyen szak iránt érdeklődsz.
2012. jún. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm.:)
2012. jún. 20. 19:06
 5/5 anonim ***** válasza:

Én most ide járok sokadig éve és csak helyeselni tudok az első hozzászóló véleményére és tippem is van a híres 'pofára osztalyozós' tanárra,de inkább megtartom magamnak:D

A lényeg,hogy tényleg sok a program, sulin kívüli is. Sítábor, nyári táborok, a közösség jó, tanárok lazák,(van kivétel,de hol nem?) együttműködőek. Meg most dobott a hírnevén hogy befejezték a természettudományos labort és jönnek ide az általános iskolások kísérletezni.

2014. okt. 24. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!